Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BilalTRN Avatarı

Gerçek Adı
    Bilal
    Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar 09.09.2010 tarihinde yeni bir rapor aldım P verdiler gönderdim sonra raporda çelişki var diye tekrar almamı istediler ve tekrar aldım gönderdim sonra yine çelişki var diye beni hakem hastaneye sevk ettiler ve hakem hastane B ye düşürerek raporu maliye bakanlığına gönderdi tam 1 yıl sürdü bu süreç, ve bugun rapor elime ulaştığında buyuk bir hayal kırıklığına uğradım raporumu  olarak kabul ettiklerini yazmışlar... madem raporumu kabul etmeyecekler neden hakem hastaneye sevk ediyorlar anlamıyorum..lütfen yardım edin nerelere şikayet etmem gerekli arkadaşlar çok üzgünüm...

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rahatsızlığın nedir? %50 yi kafalarına göre düşüremezler. Doktorlar %50 vermişse maliyey b...k yemek düşer.
    Git bi TV ye göster. Haber yapsınlar. Belki geri dönen bütün raporları dile getirmiş olurlar.
    Medya isterse iki dk da senin yapamadığını yapar. Medya uyuma sakat/özürlü/engellenen lere sahip ÇIK!

Üye
    BilalTRN Avatarı

Gerçek Adı
    Bilal
    Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2 yaşında çocuk felci geçirdim, %50 raporum 2000 yılında sürekli ibareli vardı vergi indirimi için başvurdum 2010 da rapor eski diye yeniden aldırdılar tekrardan %50 aldım çelişkivar diye tekrak gönderdiler gerekli açıklamalar yine gönderildi, çelişki var diye tekrar beni hakem hastaneye sevkettiler orası da %42 olarak belirleyip gönderdi. bu adamlar hakem hastanenin raporunu % 12 yapıyorlar şok oldum.

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    12:33
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Hakem hastane tablo 3.4 göre cihaz kullanır demiş fakat yüksek sağlık kurulu yok arkadalşım sen taş gibisin normal yürüyebilirsin diye kesmiş atmış amiyane tabirle olay bu
    Bu tablo 3.4 garabeti çok enteresan bi hal almaya başladı ve ben bir kişinin cihaz kullanıp kullanmama kriterinin neye göre belirlendiğini hala anlamış değilim ,yüksek sağlık kurulu galiba herkezi aynı fabrikanın ürünü gibi belli standartta üretilmişi bir canlı gibi görüyo ve salt kısalık ve güç kaybını belli kriter olarak görüyo
    Şöyle bir listesi neden yoktur bunun anlamış değilim şu özellikte olan kişiler ortez kullanır bu onlara yeterlidir diyemiyo mesela ,yoksa sistem 10 meterlik odada az yürü koçum hoop şeklinde işlemeye devammı edecek
    işin birde şu boyutu var
    Şimdi kişi ortez kullanır diyor ,peki anladın ama nerde kullanır bu ortezi kaymak gibi asfalttamı tabiatın dağı ,kır ı, çayırı çimeni yokmu yani ortez düz yolda yetebilir ama nebilim bi kumsaladamı gitmez bir insan
    Ben artık bu işin bilimselliğinin olduğuna hiç inanmıyorum ,burda sadece kişileri belli bir kalıba sokup kabala hesapla sınıflandırma yöntemi yapılıyor ve bu yöntemle öyle alt extremite rahatsızlıklarınakolay kolay %40 yedirmezler

Üye
    BilalTRN Avatarı

Gerçek Adı
    Bilal
    Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şikayet edebileceğim yerler neresi bi fikri olan yokmu...

Üye
    Gecelerin_Prensi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    14:58
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Dava açabilirsinsvgili kardeşim

Üye
    BilalTRN Avatarı

Gerçek Adı
    Bilal
    Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

davayı nereye açcacığım hangi mahkemeye, vergi mahkemesine mi?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hastahanenin verdiği raporu maliye kabul etmeli. Şu şekilde dava açmalısın: http://www.engelliler.biz/forum/saka...me-karari.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...