Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bartınlı74 Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    02.12-2013
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam ben 2006 yılında sicil aldım. o zaman bi rahatsızlığım yoktu raporda yoktu dolayısyla 2007 de belimden ameliyat oldum. sağ kolumda da dirsek ters tutmuştu 2010 da once memlekitimden rapor almaya çalıştım % 20 verdiler gittim istanbula oradan % 54 verdiler memlekette işe başladım. şimdide vergi indirimi için başvurmam gerekiyo pazartesi hastaneye gidicem sizce şansım nedir olumsuz bi sonuç çıktıgında itiraz etmelimiyim oranlar arasında bu kadar fark uçuk değil mi kafam o kadar dolu ki ne yapacagımı bilmiyorum...

Üye
    ibo3535 Avatarı

Gerçek Adı
    İBRAHİM
    Son Giriş
    28.05-2017
    Saat
    15:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yeni ckan yasaya göre mahkeme hakknız var eğer rapor düşerse eğer mahkeme acarsanız mesal değerinde cok mahkeme var yani artık hastanelerin verdiği rapor değişmeyecek değişrise mehkeme acıp kazanıyorsunuz ali tezel sitesinde ve burdaki konulardada var bu başlık rahat olun bence gönderin benim tüzde 50 rapor vardı düşmeden gidip geri geldi aynı şekil şimdi emekli oldum rapor sayesinde bende 2008 aldım heyet raporumu

Üye
    bartınlı74 Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    02.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indirimi için tekrar heyete çıkarıcaklar daha once 20 verdiler bunu inkar mı etmiş olucaklar bu durumda ? inşallah dediğiniz gibi olur

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

Elinizdeki raporu kabul etmeleri için diretin defterdarlığa... Eğer verilen oran sakatlık oranı cetveli'ne göre doğru verilmişse, öyle ya da böyle sakatlık indirimini hak edersiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    bartınlı74 Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    02.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ii akşamlar bülent bey.nihayet %42 rapor vermişler bi nüshası valiliğe gidicekmiş diğerini ben alıcam.artık bişiyle uğraşmama gerek kalmadı galiba indirimden ne zaman yararlanmaya başlarım sizce.daha düşme ihtamili zor zannedersem. bide ilerde emeklilik için tekrar rapor almaya yollamazlar. inşallah Allah insanı hastaneye düşürmesin valla saglam adam kafayı yer.kpss felan çalışıyorum memur oldugumda yeniden rapor alacakmıyım ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

Hayırlı olsun

Vergi indiirm hakkı kazandığınıza dair gönderilecek olan yazıda indirimin hangi tarihten itibaren geçerli olduğu da yaızlı olacak.

1 ekim 2008'den önce sigortalı olan ve ssk (4a) statüsünde emekli olacak kişiler vergi indirim hakkı kazandıklarında bu hak onlarrın erken emeklilikten yararlanmasını da sağlar. Ne yeni rapor ne de yeni baştan vergi indirimi başvurusu gerekir. Rahat olun.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    bartınlı74 Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    02.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim hastaneden bi nüshasını aldım. artık Ankara'ya felan gidicek galiba 2, 3 ay sürer mi ki bu işlemler Maasıma yansımadan haber verirler heralde...