Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    duradkin Avatarı

Gerçek Adı
    fethi volkan akın
    Son Giriş
    29.07-2014
    Saat
    12:43
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben nisan 99 yılında %50 raporumla kamuda özürlü kadrosunda işe başladım daha sonra vergi indiriminden yararlanmak için raporumu %80 e çıkardım ama işe giriş tarihi üzerinden 1 seneden fazla süre geçtiği için işyeri mutemedi geriye dönük vergi indiriminden faydalanamazsın dedi ve %80 raporu aldığım tarihten itibaren vergi indirimim başladı şimdi düşünüyorum gerçekten geriye dönük vergi indirim alınması hakkında bir zaman aşımı varmı yoksa mutemet tarafından kandırıldıkmı eğer kandırılmış isem şimdi başvursam nisan 99-haziran 2010 tarih aralığı vergi indirimini geri öderlermi

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

evet vergi indiriminizi geriye dönük olarak alabilirsiniz devlet memurlarında bu böyle ben engelli memur olarak işe girdim 3 yıl sonra vergi indriminden yararlandım geriye dönük ödemelerimi aldım siz özel sektörde çalışıyuorsanız orada uygulama nasıl bilmiyorum kesin bişey yazamam ama memur olarak çalışıyorsanız kandırışmılsınız

Üye
    duradkin Avatarı

Gerçek Adı
    fethi volkan akın
    Son Giriş
    29.07-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kamuda çalışan işçiyim inşallah dediğiniz gibidir ama aradan 10 yıl geçti nerdeyse artı ben dilekçeyi işyeri mutemedinemi vericem yoksa vergi dairesinemi başvurucam bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Üye
    mihrali Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana/Seyhan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

http://www.engelliler.biz/forum/saka...ini-almak.html Bu linlteki Konu size yardımcı olacaktır...

Üye
    cilginfizikci Avatarı

Son Giriş
    26.05-2016
    Saat
    10:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

maliyeci arkadaşlarım, yanılmıyorsam geriye dönük vergi indiriminin alınamayacağını söylemişti.

Üye
    duradkin Avatarı

Gerçek Adı
    fethi volkan akın
    Son Giriş
    29.07-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

defterdarlıktan gelen yazıda .....tarihinden itibaren vergi indirimnden faydalanabilir yazıyor geriye dönük işlem başlatsam bu ibare sıkıntı çıkarırmı ayrıca hala defterdarlığamı yoksa işyerinemi dilekçe yazıcam hala anlayamadım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Gelen yazıda hangi tarihten itibaren sakatlık indiriminden yararlanılacağı yazılıdır ve geçerli olan da o tarihtir: http://www.engelliler.biz/forum/saka...ini-almak.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...