Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    çınarcıklı Avatarı

Son Giriş
    21.11-2012
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar gerçi bende bu konuda azda olsa bilgi sahibiyim ama sizin de fikirlerinizi alıp kendimi doğrulamak yada emin olmak istiyorum. Şimdi iki sorum var.

1.Daha önce Ankaraya gönderdiğim rapor düşük olarak geri geldi tekrardan defterdarlık kanalıyla hastaneye sevk oldum aldığım bu raporu defterdarlık otomatik olarak Ankaraya gönderirmi yoksa ben mi takip etmeliyim?

2
    .Çalışma hayatım boyunca yararlanamadığım vergi indiriminden şimdi yararlanabilirsem 1995 sigorta başlangıcıyla ve yaklaşık 3750 pirim günüyle 3. derece özürlü olarak emekli olabilirmiyim.Yani bana demezlermi arkadaş sen 15 sene vergi indiriminden yaralanmadın şimdi al vergi indirimini 15 sene daha çalış öyle gel derler mi?

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

3 dereceen aldıgın takdirde faydası olur kimse bşi demez hastane raporunu gönderir merkez sağlık kuruluna herşeyi yasal olan yollardan yapmışsın zaten beklemekten başka çaren yok

Üye
    meister78 Avatarı

Gerçek Adı
    AYDIN
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba çınarcıklı..raporunuzu calısma hayatınızın hangı donemınde alırsanız alın fark etmez vergi indiriminde faydalanabilirsiniz.benımde raporum ılk once ankaradan gerı geldı tekrar hastaneye sevk ettıler.tekrar hasteneden ıslemlerımı tamamlattırdım hastane defterdarlıga defterdarlıkta ankaraya gonderdı sonucu takıp ıcın 312-4153206 numarayı arayıp tc kımlık no ıle sorabılırsınız..

Üye
    çınarcıklı Avatarı

Son Giriş
    21.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yani arkadaşlar bu demek oluyorki deterdarlık kanalıyla sevk olunursa hastane raporun bir örneğini defterdarlığa gönderir defterdarlıkta raporu Ankaraya benim takibim olmadan gönderir umarım doğru anlamışımdır.Bu arada takip için verdiğiniz no çok işe yarayacak teşekkürler.

Üye
    meister78 Avatarı

Gerçek Adı
    AYDIN
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet aynen oyle..yanlız bu surec bıraz uzun surebılıyor.sız defterdarlıktan raporunuzun ankaraya ne zaman gıttıgını ogrenebılırsenız ankaradan sorgulama yaparken sorabılırler.asagı yukarı 1-1,5 ay gıbı bır surec gerektırıyor cunku.ama zamanın onemı yok ınsallah hayırlı sonuclanır sızın ıcın

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Hiç bir sorn olmaz. Sonuç işyerinize gönderilecek bir yazıyla size bildirilir.

Emeklilik için şu tablodan yararlanabilirsiniz:

2008 oncesi - Defterdarlık sevkiyle alınan raporlar Ankara'ya otomatik olarak  mı gider?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    dev adam Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

3. derece vergi indirimi alıp ilk iş e giriş tarihi 06.07.1994 emeklilik yılı prim gün sayısı nedir.yukarıda bunu göremedim.

Üye
    çınarcıklı Avatarı

Son Giriş
    21.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Aydın kardeş dediğin gibi inşallah sonuç iyi olur geç olsun temiz olsun.Bülent tablo ve bilgi için saol.

Dev adam Bülent in yayınladığı çizelgeye göre 16yıl 3760gün olarak gözüküyor.