Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 39 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dev adam Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    anladım kardeş teşekkür ederim............

Üye
    dev adam Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bugün raporu defterdarlığa verdim 2 ay sonra sonucu belli olur dediler bunu takip edebileceğim bir ling varmı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Ankara Maliye sakatlık indirimi takip: 0312 415 32 06 & 0312 415 27 05
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    BilalTRN Avatarı

Gerçek Adı
    Bilal
    Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynısı benimde başıma geldi eski raporumu kabul etmemiştiler yeni %50 rapor almıştım raporda çelişki var diye tekrak istediler tekrar aldım yine çelişki var deyip hakem hastaneye sevk ettiler ordada %42 geldi raporum. gönderdim sonuçlanmasını bekliyorum.

Üye
    dev adam Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey ilker bey;benim 2 hastaneden aldığım farklı sonuç olan raporumda enson hakem hastaneden %45 oranında 2 yıl süreli rapor aldım defterdarlığa verdim henüz sonuç gelmedi.rapor sürem bitince vergi dairesi sevkiyle hastaneye gidersen beni ereğli devlet hastanesine sevk eder sanıyorum fakat ereğli devlet hastanesinden %35 rapor almıştım ona itiraz ünüversite hast. sonra hakem hastane .vergi dairesi beni başka hastaneye sevk etmez mi yoksa ereğli devlet hastanesi bana yine %35 verir.ben tedavi gördüğüm üniversite hastanesine sevk edilmek isterim.defterdarlık sevki şartmı eğer şartsa ben tedavimi ereğli devlet hastanesine alacam değilse aynı hastanede devam edecem.iki gün sonra kontrolüm var.hangi hastaneye gideyim.süreli raporu yenilerken ereğli dev .hast. sevk edileceksem o raya gideyim .yazdığım biraz karışık oldu ama kusura bakmayın kafamı toparlayamıyorum lütfen acil cevap......

Üye
    dev adam Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ya hüseyin kardeş ben raporu 3. hastaneden itirazlı aldım.iyi diyosun hakem hastaneye gidecen.fakat bir arkadaş diyoki defterdarlık sevkiyle gidecen defterdarlık beni rapor aldığım hastaneye veya tedavi olduğum hast. sevk etmiyor.oturduğum yere en yakın hast. sevk ediyor.oda ereğli dev. hast. orada psikyatri doktoru ters bi adam yine rapor vermez tekrar itiraz etmem gerekir.

eğerki defterdarlık sevki şartsa ben tadavimi ereğli dev . hast. ne alayıum mı diyorum....

Üye
    dev adam Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yani defterdarlık sevki olmadan direk kişisel müracaatla raporu aldığım hakem hastaneye gidecem....teşekkür ederim kardeş.....

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

2 sene sonra kendi başınıza dilediğiniz hastaneye gidip rapor alın ve defterdarlığa verin. İlle de "biz sevk edeceğiz" diye tutturmazlar diye düşünüyorum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    dev adam Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim.2 yıllık raporla vergi indiriminden yararlanabilirmiyim.raporu ankaraya gönderdim 2 hafta oldu...

vergi indirimi alırsam bana ssk primi olarak faydası olacak mı.veya ne gibi faydası olacak...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Yararlanabilirsiniz tabii. 2 sene sonra yeniden başvuru yapacaksınız o kadar...

Üye
    bertan Avatarı

Gerçek Adı
    ______
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    16:39
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    10

yaw kardeşim burda bir saçmalık var şimdi biz 2008 öncesi sigortalıyız diye vergi inidirm şartı var 2008 den sonrakilere yok bu nasıl saçmalık arkadaş akıl mantık işi değil bunun için şikayette bulunacağımız bir yer yokmu Allah bilir böyle kaç bin insan mağdurdur

Üye
    dev adam Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indirim hakkı elde ettiğimde ödenen sigorta primi vb. işverene maliyet düşecek mi?bana nasıl fayda sağlayacak ...

bu sorumu da cevaplarsanız çok sevinirim ....şimdiden teşekkürler...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Üye
    dev adam Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar ben 2 yıl süreli % 44 raporla vergi indirimine başvurdum.ankaradan %41 ile 1 yıl sonra kontrol lü vergi indirimi hakettiğimi söylediler henüz elime ulaşmadı.şimdi 2 yıl süreli rapor iptalmi oldu.1 yıl sonra kontrol ne demek yeni rapor mu yoksa sadece hastalığımdan kontrolmü.....cevap yazarsanız sevinirim.teşekkürler...........

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bir yıl sonra tekrar kontrole gideceksiniz, demekki rahatsızlığınızın iyileşme durumu var.Raporunuzda sürekli yazsa konrole gerek kalmaz.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon