Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pierre35 Avatarı

Gerçek Adı
    tansu
    Son Giriş
    02.06-2011
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    lüleburgaz
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaslar.!

2007 yılşında karaciğer nakli oldum ve 2008 yılında % 70 rapor alıp özel sektörde vergi indirimi alarak çalıştım. 2010 eylül ayında memur olarak atandım. vergi indirimi almak için vergi dairesine gittiğimde görevli memur yeni rapor almamı söyledi ve yazdığı yazı ile hastaneye sevk etti. fazla bilgim olmadığı için mecburen kabul ettim.yeni rapor almak çok uğrastırıyor her doktora tek tek çık imza attır vs vs en az 3 günlük iş bizim buralarda...

2008 yılında aldığım rapor geçerli olurmu acaba?

eğer geçerliyse ona göre gerekli itirazlarımı yapıp 2008 yılındaki raporumun geçerli olmasını sağlayacagım.

bu arada yeni yönetmeliğe göre karaciğer nakli raporunda değişiklik olmadı halen % 70 ve hastalık kalıcı...

acil cewaplarınızı bekliyorum, tesekkurler...

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Israrcı olman lazım dı raporunuz yeni ve güncel tarihliymiş ama sizi sevk etmiş yeni raporunuzu çıkarıp verin itiraz ile uğraşmaktan ise yeni rapor almak daha mantıklı bana göre zaten 16.12.2010 tarihinde yeni bir yönetmelik çıktı..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Elinizdeki raporu kabul etmeleri lazım. Kaldı ki evet, yeni yönetmeliğe göre de %70 veriliyor zaten.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...