Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nuh1989 Avatarı

Gerçek Adı
    nuh
    Son Giriş
    10.04-2015
    Saat
    11:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    eski raporum %42 idi vergi indirimi için başvurdum gelir idaresi bize başvurduktan sonraki alacağın rapor geçerli dedi oran %32 ye düştü şimdi memur olarak kazandığım hak ne durumda oluyor ben vergi indirimi için başvurdum yeni sağlık raporu için değil bu şimdi onun yerine geçip öyle mi kalıyor.

Üye
    nuh1989 Avatarı

Gerçek Adı
    nuh
    Son Giriş
    10.04-2015
    Saat
    11:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sakatlık oranı %42 iken devlet memuru olup bu oran 32 ye düşen biri özürlülük haklarından yararlanamıyuor peki özürlü devlet memuru olarak tayin istediği zaman nasıl değerlendiriliyor.

Üye
    çamlıca Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kazanılmış hak kaybedilmez. Özürlü memur kadrosunda kalırsınız gene. Vergi indirimi memurluğu etkilemez. Tayin hadisesine gelince ; özürlü olmanın bir artısı var mı bilmiyorum. Zaten sırf istediniz diye hemen tayin çıkacağını da sanmıyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Memurluğunuza hiç bir halel gelmez. Olacak olan tek şey, sakat statüsünde çalışmaya devam ederken, vergi indirim uygulamasının sizin için uygulanmamasıdır.

Aksini söyleyen biri varsa lütfen dayandığı mezuat maddesini bizimle paylaşsın?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...