Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    meister78 Avatarı

Gerçek Adı
    AYDIN
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2 Mayıs 2011 Güncel:

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: meister78 Mesajı Gör
    arkadaşlar merhaba..

bugun ankarayı aradım raporum %42 olarak onaylanmış.. vergi indirimi hakkımı elde ettim..

01/02/2011 tarihinde sağ bacağımdaki polio sekel rahatsızlıgından dolayı %47 oranında rapor aldım. rapor ankaradan 10/03/2011 tablo 3.4 göre değerlendirilsin diye geri gönderildi.
    bugun tekrar hastaneye gittim ve tabolo 3.4 göre ortapedi bölümü raporumu %42 olarak düzenledi.

şimdi sormak ıstedıgım ankara gönderdıgı yazıda tablo 3,4 göre değerlendirme istemişti hastanede 3.4 göre degerlendirdi. buna ankaradan her hangı bır ıtıraz soz konusu olabilir mi?
    artık herseye supheyle bakar olduk valla paronaya basladı bende

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

E istedikleri şeyi yapmış hastane, bir daha neye itiraz etsin ki Ankara! Yok bu sefer bir sorun olmayacaktır...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    CIHAN_KAYRA Avatarı

Gerçek Adı
    cihan kayra
    Son Giriş
    03.07-2017
    Saat
    19:38
    Yaşadığı Yer
    elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benimde sağ bacak polio sekel ama rapor oranım % 64 ... bu kadar oran farkı neden olmuş anlamadım, kafam karıştı

Üye
    meister78 Avatarı

Gerçek Adı
    AYDIN
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey ilginize çok teşekkür ederim.inanın insan bir olumlu söz duymak ıstıyor bazen.bırde hastanelerde yapılan muameleler cevrende gordugun ınsanlar gercekten pıskolojık olarak benı cok yıpratıyor.ınanın uyku duzenım bıle bozuldu.ınsallah soyledıgınız gıbı bırdaha hasteneye gıtmek zorunda kalmam.ankaradan gelen raporda sadece 3.4 gore degerlendırılsın denılmıs.zaten rontgenlerım ılk raporumla beraber onlara ulsmıstı baska herhangı bır tetkıkte ıstememısler.umarım ankara bu sefer sızınde soyledıgınız gıbı yapar ve raporumu onaylarlar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Vallahi Aydın kardeşim, kim canınızı sıkıyorsa, siz de onların canını sıkın! BİMER'e şikayetse şikayet, o anda cıngar çıkarmaksa cıngar çıkarmak, ne gerekiyorsa yapın! Kimse canınızı sıktığıyla çekip gitmesin yanınızdan!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    REKLİ Avatarı

Gerçek Adı
    ilker
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Meister benimkide aynı oldu iki defa rapor aldım %40 %18 düşürmüşler BENİM HER İKİ AYAGIMDADA VAR BALDIRLARDA ZAYIFLIK VE KISALIK İTİRAZMI ETMEMİZ GEREK

Üye
    meister78 Avatarı

Gerçek Adı
    AYDIN
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba renkli.benım oranımı dusrurmedıler.farklı bır tabloya gore degerlendırme ıstedıler.yanı 01/02/2011 tarıhınde hastana çeşitli rahatsızlıkları balthazard formulune gore degerlendırdı %47 verdı.sonra ankara tablo 3.4 gore degerlendırme ıstedı.bende tekrar hastaneye gıttım %42 verdıler.sımdı raporum tekrar ankaraya gonderıldı.senınkı farklı bır durum.ama tabıkı ıtıraz hakkın mevcut.hıc hakem hastaneye sevk ettılermı senı?

Üye
    meister78 Avatarı

Gerçek Adı
    AYDIN
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar merhaba..

bugun ankarayı aradım raporum %42 olarak onaylanmış..v ergi indirimi hakkımı elde ettim..

alllahıma cok sukur..surec bıraz sıkıntılı oldu ugrastırdılar fakat sonuc boyle geldı ya herseyı unuttum.. ınsallah hak edıpte alamayan veya suan bunun ıcın ugrasan tüm arkadaşlarada nasip etsin mevlam..

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    isdedikleri tabloya göre yazılan bişeyi degiştiremiyorlar bende de aynısı olmuştu 3.4 göre degerlendirin diye gönderdiler bende aynen yaptırdım %41 olarak onaylayıp gönderdiler önemli olan 3 cü dereceden de olsa vergi indirimi almanız hadi hayırlısı