Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 19 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar bende hastanenin verdiği rapor sürekli.fakat 1 yıl kontrol veriyor ankara .ben 3 yıldan beri kontrola girşyorum. bu yeni yönemetlikte mevcutmu.ayrıca ben her yıl kontrole gidecekmiyim.emekliliğim geldi. emekli olabilirmiyim .bu şekilde cevap

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Bu konuda bir düzenleme yok. Ama bence SGK başkanına hitaben durumu şikayet eden bir dilekçe yazın. Bu kadar vicdansızlık olmaz! Kontrol muayenesini zulüm aracına dönüştüren memurlar hakkında idari işlem açılmasını talep edin.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı
    Adres: Ziyabey Cad. No:6 Balgat / ANKARA
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar benim sürekli raporum var.3 yıldır kontrol verdiler. ve hala kontrol.bu yeni yasada mevcutmu.ben sürekli her yıl kontrolmu olacak

Üye
    DEMİRCİOĞLU Avatarı

Son Giriş
    04.08-2013
    Saat
    18:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba sarı kanarya konuyu biraz daha ayrıntılı anlatırmısın... 3. kere kontrol muayenesimi olcaksın..rahatsızlığın nedir vergi indirimine tabi oranın kaç..
    kusura bakma bende kotrol muayenesi olcam o sebebten soruyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Bence kesinlikle insan yaşamını tereörize eden bi uygulama. Ben olsam hem dilekçe ile her yere şikayet ederim hem de sonuç alamazsam kuruma dava açarım.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ysf Avatarı

Son Giriş
    19.02-2011
    Saat
    00:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence yapılanlardan herkezin haberi var arkadaşlar bunları yaptıran izin vermese memur hiçbirşey yapamaz

Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende sürekli raporu var .vergi indirimi aldım.yüzde 51.fakat 3 yıldan beri her yıl sonu tekrardan kontrol yazıyorlar.yine kontrol veriyorlar 1yıl sonunda kontrol diyorlar

Üye
    ysf Avatarı

Son Giriş
    19.02-2011
    Saat
    00:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben ikinci kez kontrol muaynesi ibaresi aldım hane sahte raporlar araştırılıyormuş 1 yılda 4 rapor istediler sonra tekrar kontrol muaynesi yazdılar daha kaç kez gidicaz her yere dilekçe yazdım ve yolladım değişen hiçbirşey yok biz özürlüleri bu duruma sokanların durumu belli özürlülerin hakkını birbir elinden almak en insafsızcası özürlüye emekli olabilirsin deyip kontrol muaynesi yalanıyla özürlünün maaşınıkesip sağlıktan yaralanmasını durdurup ne işe girebilir işe girerse vergi indirimi iptal oluyomuş eski iş yeri zaten almaz yaşamak için para kazanması gerekiyor insanın hele benim gibi birde ailesi ve çocukları varsa en büyük işkence budur arkadaşlar bence emekli olacak özürlü arkadaşları memurların uyarması gerekiyor sonradan iş bulmak çok zor hemde yaşın 40 geçtiysen özür durumuda artmaktadır

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar cuma günü bende konturole girdim 1 hafta ugraştım hem masraf hem işkence zaten agır engelisin sürekli raporun var dahane istiyolar anlamıyorum hersene isteyeceklerse yandık adeta hastaneleişkenceyerigibi sabah git aksamcık cektigin agrılar cabası alah sabır versin hepimize

Üye
    cunta Avatarı

Son Giriş
    21.08-2014
    Saat
    23:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende vergı ındırımınden yararlandım fakat prım eksıgım olmaıgı ıcın emeklı olamadım emeklı oldugum taktırde her yıl kontrolamı gıdecem?

Üye
    DEMİRCİOĞLU Avatarı

Son Giriş
    04.08-2013
    Saat
    18:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sarı kanarya lütfen rahatsızlığının ne olduğunu ve kontrol muaynesinde başından geçenleri anlatırmısın bu durumda ki arkadaşlarada ön bilgi olur...teşekkürler.yani durmadan neden kontrol deyip duruyorlar...cevabın bize bir fikir olur...

Üye
    metin türk Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    15.04-2017
    Saat
    20:14
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

raporunda kontrol yazısı varsa kontrole girersin yada sgkda isteye bilir kontrol

Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar.raporum sürekli olmasına rağmen vergi indirim yüzde51 olmasına rağmen.3 yıldan beri her yıl kontrol veriliyor.ayrıca hastane bilgilerim yalnış düzenlenmiş.bu durumda nasıl itiraz edebiliriz.nasıl bir dilekçe yazabiliriz.bir dilekçe örneği verebilirmisiniz.hastanenin verdiği rapor geçerli değilmidir

bülent bey lütfen konuya bir cevap yazarsanız sevinirim.yada konuyla ilgili cevabı olan arkadaşlar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Mustafa bey, daha önce de yazdığım gibi, bu kadar çok kontrol muayenesinin hakkaniyletle bağdaşır bir yanı olamaz. Bence BİMER kanalıyla durumu izah edin ve kontrol muayenesi zulmünden kurtarılmayı talep edin.

Üye
    hakanaca Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan CANTÜRK
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:33
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hükümet öyle istiyor doktoırlar hay hay diyor swürünmeye devam herkes memnun ..........

Sayfa 1 / 2 12 SonSon