Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tako Avatarı

Son Giriş
    04.07-2011
    Saat
    16:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar herkese kolay gelsin size bi sorum olcak şimdiden herkese teşekkür ederim
    sorum ben böbrek nakilli ve aynı zamanda gözlerimde görme problemim olan birisiyim vergi indiriminden yararlanıyorum yaklaşık 6 aydır 3 dereceden şimdi ben yeni yönetmeliğe göre tekrar vergi dairesine vergi indiriminden yararlanmak istiyorum diye dilekce yazsam beni hastaneye sevk ederlermi yoksa sen vergi indiriminden yararlanıyorsun diye retmi ederler
    bunu söylememin nedeni eski özürlü cetveline göre böbrek nakli olan kişi %40 rapor alıyor idi şimdi ise böbrek nakilli kişi direk %70 engelli sayılıyor bu durumda ben direk 1 dereceden vergi indiriminden yararlanmış olacağım acava vergi dairesi bi sıkıntı cıkarırmı

Üye
    emr-osm Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    28.05-2012
    Saat
    09:56
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yüzde % 70 ile 2. derece vergi indiriminden yararlanırsınız

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    934
    Verilen Beğeniler
    1.225

Elbette. Rapor oranının yükseldiği gerekçesiyle defterdarlığa başvurun, sizi hastaneye sevk etsinler...

Üye
    tako Avatarı

Son Giriş
    04.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben ilçede çalıştığım için hemen maliyeye gidip yetkili kişilerle konuşacağım sonuçları sizlerle paylaşırım

Üye
    tako Avatarı

Son Giriş
    04.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar uzun zaman aranızda yoktum vergi indirimi için uğraşıyodum çalıştığım yerden yazı aldım maliyeye gittim onlarda daha önce vergi indiriminden yararlanıyorsun tekrar olmaz dediler ısrar ettim beni hastaneye sevk ettiler
    dr. ben böbrek nakilli olarak daha önce vergi indiriminden yararlanıyordum şimde tekrar vergi indiriminden yararlanmak istiyorum dedim özellikle %40 olan böbrek naklinin yeni yasa ile %70 çıkarldığını dr. söledim o da rapor kağıdıma öle bişey yok deyip %40 yazdı
    ben durumu anlatmaya çalışsamda anlamadı bende sinirlendim işerimin yoğunluğundan dolayı bu işten vazgeçtim

yani arkadaşlar hala bazı doktorların bu % lik dilimlerden yani yeni yasadan haberleri yok tekrar vergi indiriminden yararlanmak isteyen arkadaşları zor günler bekleyebilir