Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ne aşamadasınız mustafa var mı geliş me....

Üye
    .mustafa. Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    13:05
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

perşembe gün hastaneye gittim elimdiki bakanlığın yazısını okudular tamam tekrar kurula gireceksin dediler.
    anlamadığım önceki raporumda tek sindirim sisteminden girilmiş kurula şimdi ise kbb göz genel cerrahi ortopedi nöroloji gibi servisleri dolaşmam gerekiyormuydu anlamış değilim
    neyse dahiliye hariç hepsi sağlam yazdı geçti dahiliye pazartesiye attı 24 saatlik idrar istedi artık pazartesiyi bekliyoruz. yapacak bir şey yok ne derlerse onu yapıyoruz.
    sonuç ne olur sizce...?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Sağlık raporlarında tüm polikliniklerden imza alınır. Dilerim sonuç beklediğiniz gibi olur da bunca uğraş boşa gitmez.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    .mustafa. Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar;
    bu gün vergi dairesinden aradılar gittim,vergi indirimi %73 olarak onaylanmış onu verdiler fakat raporun fotokopisi ile v.indirimi belgesinin fotokopisini verdiler.
    deniyordu ki Gelir idaresi başkanlığı bu belgeleri işyerine gönderecek diye biliyordum ben gittim aldım fakat fotokopilerini aldım. ve bana göndermeleri gereken evraklar nelerdir?
    beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.
    teşekkürler...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Hayırlı olsun.

Raporun aslı ile vergi indirimini hak ettiğinize dair yazıyı işyerinize gönderecekler... İşverenle aranız iyiyse, o orjinalleri siz alın, elinizdeki fotokopileri onlara verin...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    .mustafa. Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İşyerine gönderecekler dediğiniz belgeleri ben bugün elden aldım bunlardan birer dotokopi al dediler sanada lazım olabilir dendi ve ebunları iş yerine vereceksin dediler.aslı falan yok iş yerine de biz değil sen bizim verdiklerimizi vereceksin dediler...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    E o zaman tamamdır. Bir fotokopi de işverene tesllim edin.

Emeklilik zamanı geldiğinde zaten sizdeki belegeleri umursamaz sgk. Siz "vergi indirim hakkım var" dersiniz, onlar maliye ile yazışır ve bunu teyit ettirir...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12