Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yabangülü7234;

Buraya kadar kabul
    1 Vergı ındırımı serhı koydurdunuz
    2 ozel gıttınız ucretı ıle aldınız defterdarlık sevkı yoksa ucretsız alamazsınız
    3 Sonuç: ..... derece vergı ındırımınızı defterdarlık hangı kuruma bıldırecek ? ve basvuru tarıhınden ıtıbaren kımden alacaksınız kesıntınızı ?
    Arkadasım 2009 yılı temmuz ayında emeklı oldum bu ıslerı yasadım saygısızlık degıl amacım bu sıtede 1 emeklılık 2 arabalar 3 bilgi işlem bıyıgımı kestırecek adam yok sanırım

Üye
    yabangülü7234 Avatarı

Son Giriş
    29.05-2017
    Saat
    13:06
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Edip bey bende kesinlikle saygısızlık etmek istemem, sadece bizzat kendi yaptığım şeyleri yazdım buraya kulaktan dolma değil. Hastaneden raporumu ücretsiz aldım ve Defterdarlık raporumu ve belgelerimi aldı ve 2 ay sonrada Ankaradan işyerime rapor sonucum geldi.
    Rapor sonucum olumsuz olduğu için 2 gün önce yeniden defterdarlığa başvurdum ve bugün hastane heyetine girdim. Şimdiki sonuç ne olur bilmiyorum. Ama defterdarlıkta benim geçen seneden dosyam olduğu için hastalığımın ilerlediği konusunda bir dilekçeyle yeniden başvurdum.

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende dıyorumkı ıste o defterdarlıga basvurmadan dırek basvurursan
    1 Ücret ödersın,
    2 O raporu sana elden veremezler
    3 O raporu defterdarlıga postayla yollarlar sana elden verme yetkılerı yok onlarda ısverenıne posta ıle yollarlar
    anlatmak ıstedıgım bu her sekılde defterdarlıga arkadas ben burada calısıyorum yada sıgorta gunum doldu emeklı olmak ıstıyorum demen lazım defterdarlık sgk ıhtıyarlıga yazı vermezse emeklı olamazsınnnnnnnn

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12