Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mazel02 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet tekin
    Son Giriş
    27.04-2017
    Saat
    17:31
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkese selam. öncellikle kadir geceniz mübarek olsun.

ben 1998 yılında ş.urfa iş ve işçi bulma kurumu tarafından hasteneye sevk edildim. devlet hastenesinden myotoni konjenita tanısıyla %40 lık bir özürlü raporu aldım. rapor süreklidir.

1999 yılında özel bir şirkette çalışmaya başladım. ssk'ya giriş tarihim 10/03/1999 'dur
    2009 yılında maliyenin sevkiyle vergi indiriminden faydalanmak için devlet hastenesine başvurdum. sağlık kurulu sonucun maliyeye gönderileceğini söyledi.ama o günden beri bana bir sonuç yada bir bilgi verilmedi.s ağlık kuruluna bilgi için gittiğimde bana verilecek yüzdeliğin %40 ın aldında olacağından boşuna uğraşmamamı söylediler.

bu hastalıktan dolayı askere bile alınmadım. bir yakınım elimdeki eski rapor ve vergi indirimi için verilecek raporla beraber genel idare mahkemesine başvurursam lehime bir karar verileceğini söyledi.
    vergi indiriminden faydalanmak için şimdi ben ne yapmalıyım?

vereceğiniz bilgi için şimdiden teşekür ederim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Maalesef 2006 öncesi alınan raporlar geçersiz sayılıyor. sakatlık oranı cetveli'ne göre %40 ve üzeri rapor alabilmeniz gerek...

Üye
    mazel02 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet tekin
    Son Giriş
    27.04-2017
    Saat
    17:31
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sakatlık oranları cetveline baktım ama myotoni konjenita için bir bilgi bulamadım. yada ben bulamadım belki.eğer sizin bir bilginiz varsa: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...veriliyor.html