TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 820 / 871 İlkİlk ... 320720770810816817818819820821822823824830870 ... SonSon
Toplam 13052 mesajın 12.286-12.300 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tamer01 Avatarı

Son Giriş
    02.07-2020
    Saat
    15:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @49serkan
    hadi inşallah bu hafta hayırlı güzel haberler bekliyoruz burda birinin sevinci binine degiyor

Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:20
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    352
    Verilen Beğeniler
    170

@49serkan emniyette memurum 2 nisan da engelli emeklilik başvurusu yapmıştım en son kuruma sorduğumda biz sgk dan gelecek yazıyı bekliyoruz demişlerdi benim sürecin ne durumda olduğunu ve ne zaman biteceğini nereden öğrenebilirim ?

Üye
    49serkan Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @sokrates

Sorunuzdan anladıgım kurumunuz engellilik raporu ve hizmet bilgilerinizi Sgk ya yollamış.
    Sgk engelli olarak emekli olabileceğinize karar verip bu durumu kurumunuza bildirmesi gerekir. Buraya kdr durum bu
    Sonra kurumunuz sizi emeklilik onayı almak suretiyle memurluk görevinizi bitirmiş ve emeklilik hizmet cetveli ile birlikte Sgk ya göndermek suretiyle emeklilik işlemlerinizi yapmasını istemiş. Bunu anladım ee ozmn baglı bulundugunuz sgk neresiyse orayı arayın yada emekli sandıgı genel müdürlügünü arayın.

Üye
    Mensione Avatarı

Son Giriş
    02.07-2020
    Saat
    16:35
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Ben sabahtan beri arıyorum. En son açtı Emine hanım. benim 18 kasım geçen hafta perşembe kurula girmişti. Kuruldan çıkmış. Sonucunu göremiyorum dedi. Yazışmaları yapılıyor bekleyeceksiniz dedi. Kuruldan çıkmış çok fazla dosya varmış. Geçen perşembe gene aynısını söylemişti. Yarın İzmir'den Ankara'ya bir akrabamı gönderiyorum. Bu gece yola çıkıyor. Emine hanımada ricam ettim. Yarın akrabamı gönderiyorum dedim. Zor durumda olduğumu söyledim. Oda sağolsun kaygısız kalmak istemedi. Akrabamın ismini ve benim ismimi not aldı. Yarın için tekrar bir sonuç almaya çalışacak. Yarın herhangi bir gelişme olursa sizi bilgi verceceğim arkadaşlar.

Üye
    49serkan Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

@Mensione

Ozmn dediği dogruymuş test tamamdır son gercek bilgiler budur. Hadi sana hayırlısı olsun diyorum yarın haberlerini bekliyoruz

Üye
    Ferdigirgin Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:11
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

S.a arkadaşlar benim merak ettiğim bişey var Ankara'ya gönderilen dosyanın hangi aya ait olduğu vergi dairesine verdiğin ay mi oluyor yoksa ewiste yazan rapor bakanlığa gönderildi denilen tarih mi vergi dairesine verilen tarih 04-12-2019 ewiste bakanlığa gönderildi onay bekleniyor tarihi 02-01-2020

Diğeri ben olabilirim herhalde bakanliga gönderildi onay bekleniyor yazıyor 02-01-2020. )

Üye
    Ertugrul Aydın Avatarı

Gerçek Adı
    ERTUĞRUL AYDIN
    Son Giriş
    03.07-2020
    Saat
    12:36
    Yaşadığı Yer
    iSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

08.04.2020 Rapor bakanlığa gönderildi cevap bekleniyor
    07.08.2019 Raporunuz eksik bulundu tekrar Başkanlığımıza müracat etmeniz gerekiyor
    08.03.2019 Rapor bakanlığa gönderildi cevap bekleniyor
    18.01.2019 Hastaneden rapor bekleniyor
    17.01.2019 Raporunuz eksik bulundu tekrar Başkanlığımıza müracat etmeniz gerekiyor
    17.01.2019 Raporunuz eksik bulundu tekrar Başkanlığımıza müracat etmeniz gerekiyor
    27.09.2018 Rapor bakanlığa gönderildi cevap bekleniyor
    epilepsiden bekliyorum ilk eksik evrakta ilaç raporu eeg kan tahlili dediler gönderdim 2, sağlık kuruluna girdim yeniden rapor çıkardım sabır taşına döndüm kim bilir artık ne zaman döner bilemiyorum eksik evraktan harbi yoruyor

Üye
    aydın44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:19
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili arkadaşlar dünya bizi kıskanıyor işte bak ne güzel engelli vatandaşlarına her türlü zorluğu çıkartıp inim inim inletiyorlar şükredelim halimize hadi Avrupa’da yaşasaydık 😄😄😄😄😄😄😄başımıza ne güzel şeyler gelirdi şükür şükür

Üye
    Merdümgiriz Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@49serkan
    Aynen öyle dedi. 2kişi basvurmuş ocak ayından. İstanbul sadece. Belki tesadüftür. Dogrudur çünkü baktı bilgsayara bi müddet tık tık klavye sesi duydum.

Biz de ocak ayında başvurduk kardeş Şubatta rapor gitti. Vergi indirimi için mi dedi bunu memur ? Sizin durum mu farklı acaba

Üye
    tokdem Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar, ben de 59 la biten tel. Nodan kibar bayanla görüştüm,dah önce arkadaşların da bahsettiği gibi 2 ay 2 doktorun olmadığını, 60.000 dosyanın beklediğini vb . söyledi. Bu arada kanser hastaları için kendilerine ulaşılması durumunda 3. Ve 4. Evreleri öne aldıklarını, ayrıca diğer ciddi hastalıklar yani çalışamayacak durumda olanlar için de rapor oranı yüksekse öne alındığını söyledi. Benim 2. Evre ve raporum %60. Benim beklemekten başka şansım yok ama trajikomik olan şu ki ben özel bir bankanın özel sandığından emekli olacağım yani sgk ve benzeri devlet kurumlarına hiçbir emellilik yüküm olmayacak yani tamamen prosedüre takıldım. Ben çalışmıyorum şu an, emekli olacağım Bankanın sağlık yardımı %100 ve ben Eylül gibi ameliyat olacağım, teşhis ve kemoterapi için şimdiye kadar 20.000 tl maliyet çıktı,bu yazı en erken 8 ayda geldiğine göre ben tamemen prosedür yüzünden ameliyat ve radyoterapi ücretlerini de kendim ödemek zorundayım . Ümitle kalın, sevgiler

Üye
    ibrahimozt Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    02.07-2020
    Saat
    10:29
    Yaşadığı Yer
    Yozgat
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    26

@Yusuf Yusuf

bilmiyorum ki işyerime gelmiş

ben ankaraya yolum düşünce meclisin yakınındaki gelir idaresi başkanlığına ara ara gidip sordum

ben ankaraya yolum düşünce meclisin yakınındaki gelir idaresi başkanlığına ara ara gidip sordum

Üye
    49serkan Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

tezim dogru cıktı engel durumuna göre sıra yapıyorlar. Kızdınız bana ben aksini düşünmüyorum dedim kalp kanser falan bişeler yazdım siz bana trip attınız okuyun beyler yukarıyı dediğimin dogru oldugu cıktı

Mensione duydunmu kardesim üzgünüm haklı cıktım
    @tokdem

Tesekürler kardesim burda tartıstıydık ama sen noktayı koydun şimdi buna göre bekleyecegiz sıramızı.

Üye
    bestray Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3

İbrahimozt iki tarih arasında ondört ay mı var ben mi yanlış yorumluyorum şubat 2019 ve nisan 2020

Bu arada hayırlı olsun

Üye
    Mensione Avatarı

Son Giriş
    02.07-2020
    Saat
    16:35
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@49serkan
    Kardeşim sana niye trip atalım. Ben trip i orada çalışan memurlara attım. Bir kanser hastasına eyvallah öncelik tanınsın tabikide. Ama ne için 3. ve 4 evreyi için bekletiyorlar.Bir insan kanser hastasıysa, haatadır zaten bırak iki ayı bir ay geçmeden cevabını göndermeleri lazım. 2.evrede olan hastayı 3.evreye kadar bekleten bir zihniyet var.Ve ayrıca kendiliğinden kanser hastası dosyasını öncelik vermiyorlar. Kanser hastası olan hastaların. Arayıp ben kanser hastasıyım deyip bilgilendirmesi gerekiyor ki öncelik versinler. Sen orayı iyi anlatamamışsın bence. Bu arada kanser hastası olan arkadaşım sanada geçmiş olsun ALLAH şifa versin Neyse konuyu çok uzatmayacağım. Akrabam Ankara'ya gitti Emine hanım yok dedirtmiş kendine, başka bir memur bakmış benim dosyaya, daha ekimleri bitiremedik. Temmuz' un 15 ine kadar mutlaka cevap gelir deyip, konuyu kapatmış. Şimdide söylediklerimdr ben haklı çıktığımı düşünüyorum. Oradaki memurlar için, arasanda oraya gitsende, takla atsan, ağzınla kuş tutsan nafile. Bekleyeceğiz malesef mecburen.

Ayrıca bu polemik olayı bitirelim 49serkan kardeşim. İnsanların aklını başka şeylerle meşgul etmeyelim. Elimizde kesin net bir bilgi varsa, buradan arkadaşları bilgilendirelim.

Üye
    49serkan Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Mensione

Moralimiz düzelsin diye takılıyorum sana. Tmm kapatalım. Bu arada durumuna üzüldüm. Oraya kdr boşuna gitti akraban. Neyse yapılacak birsey yok. Temmuza bişey kalmadı sık dişini