TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 628 / 650 İlkİlk ... 128528578618624625626627628629630631632638 ... SonSon
Toplam 9736 mesajın 9.406-9.420 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gudubet35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2019
    Saat
    20:39
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Sinanper

Tabi ki süreci paylaşırım. Ben de foruma üye olduktan sonra :MustafaZeybek arkadaşın aynı şekılde yaptığını okuyup SSK da çalışan arkadaşıma danışmış onun da tavsiyesi üzerine tahsis belgesini elden teslimi kabul etmek istemediklerinden posta yolu ile başvurmuştum. Anımsadığım kadarıyla MustafaZeybek almıştı toplu birikmiş maaşını.
    Zaten olması gereken bu sizin de bahsettiğiniz üzere vergi dairesi engelli vergi indirimi ile ilgili yönetmelikteki rapor tarihi baz alınır ibaresi bizim dayanak noktamız.
    Ben zor günler yaşadım Gss prim borcum olduğu için ilaçlarımı alamadım. Bizler için yaşam kalitemiz güçlükler ile dolu iken o ağrı sızı ile zaten çalışamıyor iken birde onca ay bekle ve işsiz güçsüz hayatını idame ettirmeye çalış! İlaçlarını borcun nedeniyle alamamak! Gerçekten çok zor bir süreçti. En kısa sürede engelli derneğine gitmek bilgi almak varsa yapabileceklerim yapmak niyetindeyim

Üye
    Sinanper Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:51
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@gudubet35

Geçmiş olsun kardeşim acil şifalar dilerim. İnşallah maaşını toplu alırsın ve sağlık sorununda düzelir hayatına devam muhtaç olmayacağın şekilde.

Üye
    Taksici35 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    01:33
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@gudubet35

aten olması gereken bu sizin de bahsettiğiniz üzere vergi dairesi engelli vergi indirimi ile ilgili yönetmelikteki rapor tarihi baz alınır ibaresi bizim dayanak noktamız.

Üye
    gudubet35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@Sinanper
    Çok teşekkür ederim.
    Birkaç gün geriye dönük mesajları okudum eksik evrak vs Ankara gib, hastaneler vs..
    Sistem aslında sorgulamamız gereken.
    Evet ben de endişe ediyordum eksik evrak tan dönerse diye. “Pascal bahsi “ aklıma gelmişti o an. Ben de hastane evraklarımı eklemiştim vergi dairesine başvuru yaparken . Yani eğer imkanınız varsa vergi indirimi başvuru esnasında hastaneden epikiriz MR vs sonuçlarını verin birşey kaybetmezsiniz. Almıyoruz derlerse dilekçe ile verin almak kabul etmek zorundalar.
    Herkese iyi geceler

Üye
    Taksici35 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam gudubet35 mustafa zeybek ait düşünceleri bende yapmak istemistim cigli sgk da fakat oranin şefiyle bu konu hakkında bayağı tartistik olurdu olmazdi diye hatta bir kac telefon görüşmesi yapti olmaz dedi sistem kabul etmez denisti bende onemsemedim siz nasil başardınız bunu mustafa zeybekle hala şaşırıyorum

Üye
    gudubet35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@Sinanper
    @Taksici35
    Selam kardeşim o zaman da söyledim size posta yolu ile başvurun diye. Ben öyle yaptım.
    DYS evrak takibinde işlemlerim görünüyor. Yani işleme almışlar hatta vergi dairesine yazı göndermişler buna cevaben de vergi dairesi yazı göndermiş. Kurumlar yönetmeliklerine uygun davranmak zorunda. Vergi dairesi yönetmenliğinde yararlanmaya başlayacağı tarih rapor tarihi dir olarak belirtilmiştir oysa sgk da ben bu spesifik durum ile ilgili net bir şey görmedim.

Üye
    Taksici35 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hayırlısı olsun ne diyeyim onuda söyledim posta yoluyla basvurayim diye olmaz dedi sistem kabul etmez deyince bende vaz gectim daha 2 aydaha beklicem artik

Üye
    Alp78 Avatarı

Son Giriş
    27.11-2019
    Saat
    01:16
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim ankaraya varıs tarihi 17.09.2019 gebze vergi dairesinden basvurumu yapmistim vergi indirimi basvurumu yaptiktan sonra isten ayrildim ayni zamanda baska sehire tasindik sonuc bekliyorum Allah yardimcimiz olsun sabirla bekliyoruz hayırli sonuclar alıriz

Verdi indirimi basvurusu yaparken elinizde emar sonucu cd falan varsa dosyaya koyun arkadaslar siz saglama alin isinizi zaten 5 ay bekliyoruz bi okadar daha beklemeyin

Üye
    Ayhanisir Avatarı

Son Giriş
    10.12-2019
    Saat
    12:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Az önce Ankara ile konuştum 17 temmuz varış tarihli raporum henüz sonuçlanmış, 15 güne belli olur denildi.

Üye
    serb Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:59
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi ankara yı aradım 10 temmuz varışlı raporum için 2 hafta içinde belli olur denildi

Üye
    yusi Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:38
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    9

@serb

hangi numarayı aradınız acaba?bu numaralar bir türlü cvp vermiyor da 0312 4153292-93-94

Üye
    serb Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:59
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@yusi

94 lü numara

Üye
    yusi Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:38
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    9

@serb teşekkürler

Ben biraz bilgi vereyim;Eskişehir şehir hastanesinde heyete girdim ağır uyku apnesi ve hiper tansiyondan 1 sene süreli %42 oran aldım.Hiperlipidemiden oran vermemişler.son kan tahlilimde trigliserid oranım normal değer 0-200 iken benim 735 çıkdı kolesterolüm ise normal değerin biraz üstünde 260 çıkmıştı.kardiyoloji doktorum hemen ilaç raporu yazdı lipanthyl 267 kullanmaya başladım.bu tahlil sonuçlarını ve ilaç raporlarımı eklediğim halde oran alamadım.Hastane raporu bana vermemişti direk vergi dairesine göndermişti.Daha sonra engelli kart başvurusu için hastaneden raporu istediğimde bana vermediler.oradaki şefle epey tartıştım,ankaradan gelecek raporu beklemem gerektiğini yada ilk heyete başvururken engelli kart içinde girdiğimi belirtmem lazımmış.Bana çok saçma geldi vede hakkımın yenildiğini düşünüyorum.sonuçta vergi indirimi için 1 senelik raporu veren sensin.5 ay hatta daha fazla çünkü engelli kartı gelmesi 1-2 ay bulabiliyormuş,ben bu hakkımdan yararlanamayacağım..

Üye
    yosunn22 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@demir3434

Engelli vergi indirimi sorgulama diye giriyorum ordan bakiyorum

Üye
    selamet Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:10
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @gudubet35, posta yoluyla başvurun demişsiniz , edevlet üzerinden de başvuru yapılabiliyor,ordan yapılan başvurulara görede işlem yapılıyornu bilginiz varmı acaba