TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 609 / 652 İlkİlk ... 109509559599605606607608609610611612613619 ... SonSon
Toplam 9766 mesajın 9.121-9.135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:18
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    75
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @incisel bende rapordan 1sene sonra başvurdum raporunuz yeni sorun cıkmaz yönetmelik en son 2019 şubatta degişti
    @Tamer25sonucta hayati konu vergi indirimi olmadan emekli olamıyoruz
    @Alibekar ankara maliye saglık kurulunu salı arayın elinizdeki rapor 2011tarihli rapor kabul oluyomu sorun emine hanıma arkadaşlar yukarda numarayı yazmışlar

Üye
    Sinanper Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:25
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sabır etmek dışında çaremiz yok gibi şu anda.

Üye
    afacan6769 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rapor yenileyenler hangi ayda bilen varmı .Ankara yı aradım cevap vermiyor.18 eylül Ankara varışlı raporum için Emine hanım kasım ayının sonuna doğru çıkar demişdi.Arıyorum cevap veren yok

Üye
    espri Avatarı

Gerçek Adı
    cemal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam arkadaşlar Ankara ile şimdi konuştum sonu 18 le biten telden Haziran bitmemiş daha benim Temmuz 23 Aralık sonu dedikler

Üye
    emine77 Avatarı

Gerçek Adı
    EMİNE
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

tesekkur ederız bılgılendırme ıcın benımde 8 temmuz

Üye
    mcaglarr Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet çağlar
    Son Giriş
    10.12-2019
    Saat
    11:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    4

@Tamer25 hocam ben senin gibi olumlu düşünmüyorum.maliyede illaki yoğunluk olur ama telefonlara surekli bakamayacak kadar yoğunluk olmaz yani her vakit telefona bakılmamasıdna artık art niyet ararım.işin içine art niyet girdiğini düşündüğüm anda işler değişir,çünkü o art niyetli ise sen dosyanı sordugunda fişlenebilir oranda düşüklük, iş geciktirme yada ıvır zıvırdan sebep evrak eksikliği gibi sebepleri dayar işin olmaz.ben yeni aldım rapor %70 verdiler ortapedi azarladı hatta %11 verdi ama hiç ters hareket etmedim adam sadece tetkikleri yazdı bıraktı.noroloji ortapediye katılmadı %66 verdi(srabiral palsiden)ben çok hazır cevap veren sözlerimle kesinlikle karsımdakini darmadagın eden biri olmama ragmen ortapediste ters yapmadım ama ters yapsam adam istese norolojisti zorda bırakacak şeyler yazardı ama sadece tetkiklere yansıttı.demem oki insiyatif kullanan kişilerin duyguları oldugunu ve bu duyguları etki edecek sebepler şahsi bile olsa çok rahat bir şekilde sonuçlara yansıyacagını unutmayalım.tabi evrak eksikliğini sadece telefondan oğrenebiliyorsan, durumu tamamen başka bir hale sokar o ayrı.ama insiyatifi elinde tutanlarla mucalade edemeyeceksen sonuç olarak idare edip sonuca ulaşacaksınbide ivdb de dosya acılmış orda yazmıyorlarmı dosya eksikliğini?

Üye
    Tamer25 Avatarı

Son Giriş
    26.11-2019
    Saat
    06:52
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@mcaglarr
    Sende haklısın
    Herkes hakkında hayırlısı olsun

Üye
    gokseldbuga Avatarı

Gerçek Adı
    goksel
    Son Giriş
    20.11-2019
    Saat
    15:29
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Sevgili arkadaşlar,
    15 mart 2019 da kontrol muayenesine (ilk başvuru değil) sevkimle başlayan süreç bugün SGK dan saat 19:00 itibariyle gelen "aylığınız bağlanmıştır" SMS iyle sonlandı. Edevlette hala durdurulmuş gözükse de aylığımın bağlandığı ve birikmiş maaşımın yatırıldığı söyleniyor.
    Bu haberi sizlerle paylaşmak istedim, yaklaşık 8 ay sürdü, bu devletimiz için büyük ayıptır, engellilere reva değildir.
    hepinize kolaylıklar diliyorum, saygıyla selamlıyorum

Üye
    coşkun42 Avatarı

Gerçek Adı
    kudretaydoğan
    Son Giriş
    10.12-2019
    Saat
    20:11
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ankara haziranın kaçında bilen varsa yazarsa sevinirim

Üye
    Gokbayrak Avatarı

Son Giriş
    29.11-2019
    Saat
    19:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar 4a için rapor aldım 44. Ankara’ya gönderdim sonucu bekliyorum. 4b son yıllarda olduğu için 4a emekli olamayacağım söyledi. Bağkur Sevk alıp tekrar rapor aldım ve SGK 4b 37 ile red cevabı verdi.yüksek sağlık kuruluna itiraz ettim. Şimdi sorum şu 1261 gün SSK olup sonra emekli olacağım sonucuna vardık. Lakin 4a şartlarım tutuyor Bağkurdan imtina davası açıp emekli olabilirmiyim. Böyle bir durum başına gelen tanıdık biri var mı ? Bağkur imtina davası hakkında bilgisi olan var mı ?
    Teşekkür ederim.

Üye
    afacan6769 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@gokseldbuga

Benim maaşım temmuz ayında kesildi.tekrar sevk aldım ankara ya eylül 18 de gönderdim.ekim ayında ankarada emine hanım rapor yenileyenler fazla beklemiyor kasım ayının sonuna kadar işlemin biter demişdi.seninki neden bu kadar uzun sürdü acaba evrak eksiği filan mı vardı.ben 2 3 ayda bitet derken şimdi meraklandım senin yazdıklarınla.yinede sana hayırlı olsun.ilk raporum 2 senelikdi ikinci raporum ömür boyu inşallah maaşda ömür boyu olurda birdaha uğraşmam

Üye
    ahmetulug Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet U.
    Son Giriş
    21.11-2019
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    ISPARTA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Merhaba,
    31 Mayısta %43 raporla Isparta vergi dairesine müracat ettim. 21 Haziran da Ankara ya varışı , 12 Kasım Dün Isparta vergi dairesi aradı, vergi indiriminiz onaylandı dedi, bu gün sabah gittim elden aldım %43 süresiz. Tüm bekleyen arkadaşlarımın Allah yardımcısı olsun. Umarım en kısa sürede sizlerde alırsınız.

Birde bilgisi olan arkadaşlara birşey soracağım. Bu gün sabah elden aldığım vergi indirim yazısı Isparta Vergi Dairesine hitaben yazılmış olan ve bilgi amaçlı bana verilen yazı. İş yerine bunu vermem yeterli mi. Vergi dairesindeki kişi Çalıştığın işyerine hitaben yazı yazacağız o tebligat ile gelecek 1 hafta 10 güne gelir dedi. Bu yazı ile Emeklilik Başvurusunda bulunabilirmiyiz. Yoksa işyerime tebligat ile gelecek yazıyı beklemem gerekli mi .

Üye
    gokseldbuga Avatarı

Gerçek Adı
    goksel
    Son Giriş
    20.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@afacan6769
    Martta başladım muayeneleri oldum, 18 Hazirana heyet günü verdiler, 3 ay buradan var, hastane 6 Ağustosta raporu Buca SGK ya gönderdi, 2 ay da buradan var. Ankara süreci de 3 ay sürdü, toplam 8 ay. Emine hanımı arayıp sorduğumda "sizinki kontrol muayenesi 1 aya çıkar " dedi, 3! ay sürdü. Kontrol muayenesine giden ile ilk defa vergi indirimi alan aynı sıradan gitmiyor diye bir algı oluştu ama 3 ay bekledim, dolayısı ile Emine hanıma pek güvenmeyin derim.

Üye
    Mahirchayan Avatarı

Son Giriş
    08.12-2019
    Saat
    18:29
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @gokseldbuga
    3ay sürmüş işte. Kontrol ile normal muayenenin ayrı gittiğini sen soylemiş oldun. Normali 6 - 7 ay sürüyor. Mayıs ayı hala bitmedi...

Üye
    gokseldbuga Avatarı

Gerçek Adı
    goksel
    Son Giriş
    20.11-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Mahirchayan
    Haklısınız Ankara süreci 3 ay sürdü