TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 598 / 612 İlkİlk ... 98498548588594595596597598599600601602608 ... SonSon
Toplam 9176 mesajın 8.956-8.970 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Alibekar Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:36
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar %40 ortopedik engelliyim sag el 3 parmak yok doğuştan raporum surekli vergi indirimi alabilirmiyim sizce bilgisi olan varmi

Üye
    özesma Avatarı

Gerçek Adı
    esme koç
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:46
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

herkese selam, evisten baktım işlem olumlu sonuçlandı, %73 devamlı yararlanabileceği, tarih 30/05/2019, yazı iş yerine gönderildi yazıyor. izmir gelir idaresi başkanlığını aradım evrak işyerine gönderildi diyor ise gelip bizden elden alabilirsiniz dedi.şimdi gidiyorum almaya. evrağım ankaraya 18 haziranda ulaşmıştı. ben tüm ameliyat epikiriz pataloji raporlarımı eklemiştim hastane kurul raporumun arkasına zımbalamıştım. bekleyen arkadaşların işlemleri bir an önce sonuçlansın inşallah.

@Alibekar

evet yüzde 40 ile vergi indirimine hak kazanıyorsunuz.

Üye
    ogoksen Avatarı

Son Giriş
    11.11-2019
    Saat
    16:07
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gunaydin herkese, 30.05.2019 tarihli dosyam hala bir ses seda yok, kafayi yicem ne yapabilirim, emine hanimda cevap vermiyor 2 gundur, evisdede dosya numarasi yazdigim halde hic bir sey cikmiyor.

Üye
    yusi Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:20
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @MuBi

Öncellikle size hayırlı olsun.Evet vergi dairesi hastaneye sevk etti geçen hafta.Bende hastanede sağlık kuruluna heyet günü için başvurduğum da raporlarımı teslim ettim.Çünkü şehir hastanesi heyet raporunu size vermiyor direk vergi dairesine gönderiyor diye duydum.o günde heyette bulunan nöroloji ve kardiyoloji doktoruna muayene oldum.Başvuru kağıdıma 2 doktorda hiçbir şey yazmadı direk bilgisayara işledi.önceden başvuru kağıdına yazılıyormuş sanırım.neyse bakalım bugün belli olacak,biraz heyecan ve stres yaptım bir an önce heyet bitsin istiyorum..

Üye
    Yusuffidan Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Vergi indirimin hayırlı olsun darısı bizlerin başına anlattığına göre 5 ay sürüyor

Üye
    Aselsan Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    3

İstanbul EVSİS te sorgulama yapan arkadaş var mı ben girdiğimde TC ve sadece soyad soruyor ama sorgulamada bir şey çıkmıyor.
    Yada başka bir linkten mi sorgulanıyor

Üye
    emine77 Avatarı

Gerçek Adı
    EMİNE
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@özesma hayırlı olsun cok sevındım ızmır evıss e her turlu dosya no yazıyorum kayıt bulunamadı dıyortam olarak hangı lınk ve hangı dosya numarası yardımcı olabılırmısınız

evet yüzde 40 ile vergi indirimine hak kazanıyorsunuz.[/QUOTE]

Üye
    YUNUS YURDAKUL Avatarı

Gerçek Adı
    YUNUS YURDAKUL
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:24
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    6

arkadaşlar kocaelide evis veya benzeri bir sorgulama sistemi var mı

Üye
    MuBi Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:57
    Yaşadığı Yer
    ;)
    Alınan Beğeniler
    35
    Verilen Beğeniler
    38

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @yusi

Teşekkür ederim, darısı size ve bekleyen tüm arkadaşlarıma. Şehir hastanesinin prosedürü nedir bilmiyorum ama ankara bilkent şehir hastanesi arkadaşıma elden verdi. Ayrıca zaten e-devletten de ulaşılabilir durumdaydı. Ama anladığım kadarıyla siz daha muayene aşamasındasınız. bende süreç şöyle işlemişti:

1- hastaneye başvuru ve toplamda 12 - 13 dr. muyanesi, puanların forma/pc ye yazılması. (bu süreç sonunda aldığınız toplam puan belli oluyor)(belli olan puan balthazar ile hesaplanıp nihayi halini alıyor)
    2- heyet için gün veriliyor. (heyetin karşısına çıkıyorsunuz, ya size bakıp fotodaki kişi siz olup olmadığınıza bakıyorlar, ya da bir kaç soru sorup gönderiyorlar)(neden rapor almak istiyorsun vs.)
    3- heyet sonucu belli oluyor. bu aşamada raporunuzu hastaneden fiziki veya e-devletten soft copy olarak alabiliyorsunuz ve bu belge ile engelli kartınızı alabilir, su/belediye ulaşımı/tcdd/internet/gsm gibi kuruluşlarda indirim talebi işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
    4- Emekli olmaya hak kazanmış iseniz, bu raporu ve eklerini vergi dairesine elden götürüp teslim etmek size zaman kazandıracaktır (1-2 hafta sürebiliyor hastaneden o evrakın vergi dairesine ulaşması).
    5- bundan sonra yaklaşık 5 aylık bekleme süresi başlıyor. (maliye bakanlığında bir heyet uygunluk ve usul onayı yapıyor).

beş ayın sonunda vergi indirimine hak kazandığınıza dair yazınızı aldır ve iş yerinize elden verebilir, vergi indiriminden yararlanabilirsiniz. veya sgk da emekli olabilir yazınızı alır iş yerine tüm evraklarınızı verir emekli olabilirsiniz.

Üye
    coşkun42 Avatarı

Gerçek Adı
    kudretaydoğan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:06
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu evis illere göre değişiyormu ben dosya no 2019-145487 olarak giriyorum hiç bir şey yok konya ankara diye evismi var

Üye
    özesma Avatarı

Gerçek Adı
    esme koç
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

@emine77

çok teşekkür ederim
    engelli raporunun üzerinde 2019 ile başlayan oldukça uzun bir numara var tamamını girince kabul ediyor sistem.

Üye
    Engin41 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2019
    Saat
    18:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar az önce emine hanım ile görüştüm.28 Mayıs tarihli dosyam onaylanıp 30 Ekim tarihinde vergi dairesine gönderilmiş.az öncede isyerime ulaştı.darisi herkesin başına inşallah.

Üye
    Mahirchayan Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:02
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@Engin41

Hayırlı olsun. Ben aradığımda emine hanım izinli dediler. Başkası baktı benim dosyam halen çıkmamış. 29 mayıs

Üye
    özesma Avatarı

Gerçek Adı
    esme koç
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

arkadaşlar gidip vergi dairesinden indirimle ilgili evrağı aldım onunla ikametgahımın bağlı bulunduğu adresteki sgk ya gidip emeklilik için başvurdum. başka evrak istenmiyor sadece orda bi hazır form şeklinde evrak doldurdum işlemler başladı e devlette de görünüyor şu an. 1 1,5 aya kadar haber gelirmiş.

izmir evise giremeyen yada girdiği halde ekrana bilgi gelmeyen arkadaşlar pc den deniyor iseniz cep telofununuzdan deneyin ben de pc den girdiğimde göremiyorum.

ankaradan cevap 4,5 ay gibi bir sürede geldi. vergi indirimi için ilk başvuruyu yaptıktan sonra işten çıkarılmanız herhangi bir sorun teşkil etmiyor. (bu benim en büyük endişemdi, hastalığımdan dolayı işten çıkarıldım) emeklilik başvurusu içinde çalışıyor olmanız gerekmiyor tüm şartları sağladı iseniz bi problem olmuyor.

süreciniz en kısa zamanda tamamlansız inşallah

Üye
    Celalshnn. Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:13
    Yaşadığı Yer
    Şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Peki Hocam % 38 işitme kaybı.
    % 3 Başmarpak interfalangial eklem ampütasyonu
    toplam= % 40
    Onaylanır mı sizce? teşekkürler