Sayfa 5 / 12 İlkİlk 123456789 ... SonSon
Toplam 177 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Passionate Avatarı

Son Giriş
    11.01-2016
    Saat
    00:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Dogrusu ikinci Ankara seferi sonrasında ne olabilir pek merak ediyorum. Çünkü eksik evrak veya tetkik ya da tahliller tamamlandıgına göre bu durumdan sonra ne gibi bir olumsuzluk yaşanabilir bilmiyorum. Aklıma olumsuzluk olarak sadece, gönderdigimiz raporumuz her ne kaynaklı olursa olsun, yani Şişli Etfal Hastanesinin raporu bile olsa, Ankara tarafından reddedilecegi veya yetersiz bir orana çekilebilecegi ihtimalleri geliyor. Ha bir de bazen okuyorum hakem hastane falan diye bir şeyler ama hangi şartlarda istenir bu uygulama onu da bilmiyorum. Hele biraz daha bekleyelim bakalım. Denir ya geç olsunda, güç olmasın diye. Hakkımızda her şeyin hayırlısı olsun...

Üye
    effe Avatarı

Gerçek Adı
    kuzey
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

umarım hayırlıs olur bende cevap yok sende bır sonuc varmı passionate

Üye
    Passionate Avatarı

Son Giriş
    11.01-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dogrusu bana gelen bir haber yok ama ben de açıp sormadım. Bu hafta sonrasında bir yoklama çekerim nasipse durum nedir, ne oldu diye...

Üye
    effe Avatarı

Gerçek Adı
    kuzey
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

passionate ben bugun ankarayı aradım evrak gorunmuyormus daha haberın olsun senınkıyle benımkı 1 gun var arada sanırım beraber gıdecek raporlar sende bır haber alırsan haberdar et benı ok

Üye
    Passionate Avatarı

Son Giriş
    11.01-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Serkan'cıgım merhaba, bilgisayarımdaki bir problem sebebiyle mesajına yanıt veremedim ve problemim hala devam ediyor. Su an için bir haber yok bende ve merakla beklemedeyim. Sanırım aralık ayının ikinci haftasında durum sekillenecektir. Her seyin hakkımızda hayırlara vesile olması temennisiyle...

Üye
    doxograph Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan özmen
    Son Giriş
    23.02-2013
    Saat
    04:40
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benmde sakaryadan ankaraya gönderildi 3 ayay gelir dediler bu numardan sormadım ama ille çalışıyor olmakmı lazım şimdi çalışmıyorum ozaman çalışıyordum

Üye
    Passionate Avatarı

Son Giriş
    11.01-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üç ay kadar sürecegini sanmıyorum. Kanaatimce asıl vakit alıcı kısım illerdeki defterdarlık veya benzeri hizmeti veren dairelerin raporları merkeze göndermekteki yavaşlıkları. Yoksa bildigim kadarıyla Ankara'da raporlar haftanın belli günlerinde toplanan heyetce hemen degerlendirilip gereken yapılmakta. Diger yandan çalışıyor olmanın veya olmamanın bu konuyla bir ilgisi yok. Çalışıyorsan ve raporun uygun oranlar dahilinde onaylanırsa vergi indiriminden yararlanır ya da şartların uygunsa erken emeklilik basvurusu yapabilirsin. Şartların uygun oldugunda çalışmıyor olsan da emeklilik için başvuru yapma şansın var. Önemli olan Ankara'dan gelen raporunun adres olarak sana ulaşılabilecek, senin gelen giden konusunda bilgi sahibi oldugun bir yer olması...

Üye
    yabangülü7234 Avatarı

Son Giriş
    29.05-2017
    Saat
    13:06
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar bende 06/10/2010 tarihinde okmeydanı hastanesinde heyete girdim. Dün Ankara defterdarlığını aradım evrak elimize ulaşmamış dediler. Rapor oranını aşırı derecede merak ediyorum ben bu rapor sonucunu İstanbul defterdarlığından öğrenebilirmiyim? Geçen sene yaptığım müracatta hastane raporumu defterdarlığa elden teslim etmiştim bir ay içinde Ankaradan cevap gelmişti . Böyle merakla beklemek çok zor geliyor.

Üye
    effe Avatarı

Gerçek Adı
    kuzey
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

beklemekten baska caremız yok arkadaslar sonuc olumlu olsada beklesek ıstedıklerı kadar

Üye
    Passionate Avatarı

Son Giriş
    11.01-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Son üç ay içindeki gerek dini gerekse milli bayramlar sebebiyle bazı gecikmelerin oldugu kabul edilirse en geç aralık ayı süçüncü haftasına kadar oranlar belli olacaktır diye düşünüyorum. Ha belki raporlar ele geçmez ama sonuçta heyete girilmiş ve oranlar belirlenmiş olur kanaatindeyim. Geç olsunda güç olmasın denir ya, aynen öyle. Hadi biraz daha sabır... :-)

Üye
    Passionate Avatarı

Son Giriş
    11.01-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ekim ayı içinde Ankara'ya raporu gidipte yanıt alan birisi var mı içimizde acaba..? Ben hala beklemedeyim, ses seda yok..!

Üye
    ceto Avatarı

Son Giriş
    27.04-2014
    Saat
    12:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Kadiköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

raporum durumu ögrenmek için ben o numarayı arayıp sordum haftaya ara dediler vergi dairesinden tarih ve sayısını alırsanız daha hızlı bilgi veririz dediler nasl alacas wergi dairesnden ve tarih ve sayısı

Üye
    Passionate Avatarı

Son Giriş
    11.01-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ceto, İstanbul Defterdarlıgının ilgili birimi olarak elimde 0 212 482 07 07 / Dahili 2810 seklinde bir telefon numarası var. İstersen orayı arayıp TC numaranla veya sana ilk başvuru yaptıgında verdikleri dosya numarasını bir yere kaydetmişsen o numarayla bilgi iste. Hiç olmazsa dosyanın İstanbul'dan çıkıp çıkmadıgını, Ankara'ya gönderilip gönderilmedigini ögren. Bizimlede paylaş lütfen, sevgilerle...

Üye
    ceto Avatarı

Son Giriş
    27.04-2014
    Saat
    12:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Kadiköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilk başvuru yaptıgımda bana dosya numarasını vermediler 0212 482 07 07 / Dahili 2810 buınu arasam alabilir miyim birde ben cagaogluna gittiyimde ordan taşınmış yeşil plaza gttm rapor ve dilekçe werdim acaba sorun olurmu eksik diye..

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:39
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben aldim ekim ayinda gonderdim 27 gün sonra kabul edildi bütün tahlil ve tetkiklerimi eksiksiz ve tam gönderdim kabul edilmiş

Sayfa 5 / 12 İlkİlk 123456789 ... SonSon