TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 235 / 1525 İlkİlk ... 1351852252312322332342352362372382392452853357351235 ... SonSon
Toplam 22875 mesajın 3.511-3.525 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    turkuazist Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @ozlmasgr

Ankara yı anladım da burası derken nereyi kastettiniz? Bakınız emeklilik amaçlı engelli vergi indirimi müracaatlarının tamamı Gelir idaresi başkanlığı tarafından onaylanıyor. Engelli tespit komisyonu belirliyor ve oranı da süreyi de onlar tespit ediyor. Bence rahat olun. Bu arada çalışıyor olmanız lazım. Ve size değil çalıştığınız iş yerine gelen rapor geçerlidir.
    Bir ihtimal; gelir idaresi maliyeye danışma amaçlı sormuş olabilir veya farklı iki rapor varsa farklı sonuç çıkarmış olabilirler.

Üye
    River plate Avatarı

Son Giriş
    19.07-2019
    Saat
    18:42
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    0

ozlmasgr.raporunun ilk yuzunde en altta 2yil gecerlidir yaziyodu benim is arkadasimin sordugumda bu evrak resmi dairelerde 2yil gecerli denildi.arka sayfalarda yil suresi varsa o senin tekrar,rapor tarihin diye biliyorum

Üye
    ozlmasgr Avatarı

Son Giriş
    09.07-2021
    Saat
    12:20
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    295

@turkuazist çok teşekkür ederim bu arada burası derken aydın vd bakalım inşallah dediğiniz gibi 2 yıldır da bende mutlu olurum

Üye
    turkuazist Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    1

@ozlmasgr

İşyeri muhasebenize sorun. Asıl geçerli rapor (sonuç) oraya gelecek.
    Bu arada 2 yıl sonra heyete girerken ilkinde ne tür tetkikler yapıldıysa aynılarını yaptırmanızı tavsiye ederim. Yoksa tetkik eksikliğinden dolayı Ankara'dan geri dönebilir. Çünkü hastalık durumunuzun süreli veya sürekli olması iki tetkik arasındaki yapacakları kıyasa bağlı.

Üye
    ozlmasgr Avatarı

Son Giriş
    09.07-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    295

River sizede çok teşekkür ederim bu arada

Peki son sorum uyku apnesi için tekrar yenilemem gerekiyormu raporu yani tekrar gidip yatış yapmam gerekiyormu

Peki son sorum uyku apnesi için tekrar yenilemem gerekiyormu raporu yani tekrar gidip yatış yapmam gerekiyormu

Üye
    River plate Avatarı

Son Giriş
    19.07-2019
    Saat
    18:42
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    0

ozlmasgr.isyerimizdeki muhasebeciler inanin bazen bu konular hakkinda bilgi sahibi degil onlarin yonlendirmesiyle hareket etme vergi dairenize danisin en dogru cevap onlardan gelicektir

Üye
    turkuazist Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    1

Aynen, zaten süreli gelmesinin muhtemel sebebi uyku apnesi. Çünkü bu tür hastalıkların zaman içerisinde takibi ile kronik olduğuna dair kanaat oluşturuyorlar. Yani siz iki yıl sonra bu hastalık ile ilgili tetkikleri yenileyip göndereceksiniz. Onlar da "tamam bu iyileşmiş veya iyileşme eğiliminde ya da kronik hâl almış" diyerek neticeye varacaklar. Yani ilerleyen yıllarda hastalığınıza göre raporunuzun sürekli gelme ihtimali var. Temennim iyileşmeniz, ama raporda ısrarcıysanız diyecek birşeyim yok tabiki. Sağlıcakla kalın.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    ozlmasgr Avatarı

Son Giriş
    09.07-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    295

@turkuazist minnettar oldum teşekkür ederim umarım 2 yıllıktır emeklerime değer inşallah ama ben eyt liyim 1.5 yıldır otocpap kullanıyorum ve takmadığım gün 4 . Kattan duyuluyor sesim anlayacağın evlere şenlik 😁 ne diyelim hepimiz için hayırlısı inşallah
    Konu ozlmasgr tarafından değiştirilmiştir (05.05-2019 Saat 23:17 ). Gerekçe: Yazım hatası

Üye
    Hasanerdoğan35 Avatarı

Son Giriş
    27.05-2019
    Saat
    12:40
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

28 ocakda ankaraya giden raporum ne zaman sonuclanir

Tepecik hastanesinden % 42 suresiz raporum cikti ve 28 ocakda ankara ya gitti raporunda dusme olur mu ve ne zaman sonuclanir

Üye
    Sümer35 Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    02.03-2020
    Saat
    10:06
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    1

@Hasanerdoğan35 öncelikle çok geçmiş olsun benim 24 Aralık Ankaraya gidiş 25 Nisan kuruldan çıkış tarıhı ortalama 4 ay sürüyor oran düşme olayı olmuyor genelde ama eksik evrak tan dönen birçok tan arkadaşların raporu var malesef

Üye
    scorp06 Avatarı

Son Giriş
    14.01-2021
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    21

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @turkuazist

Aynısını yazıp CİMER e gönderdim.Bütün bekleyen arkadaşlar hakkını aramak için yazmalı.Mutlaka dikkate alınacaktır.Şu anda yapılmak istenen sürenin uzatılarak emekli hakkı verilmesinin önüne geçilme çabalarıdır.Devlet kaynak bulmakta zorlanırken ek maliyet bindirmeme çabalarıdır.Ama bunu engelliler üzerinden yapmak hiçbir vicdana sığmamaktadır.Hepimiz hakkımızı sonuna kadar aramalıyız.Sağlık sorunlarımız hastaneler tarafından belirlenmiş ve mevcutta yaşamakta olduğumuz hayatın bir parçasıdır.Kim ister ki hasta olmayı sağlıklı yaşamak varken ancak böyle bir hakkımız varsa kanunlarla belirlenen bundan yararlanmak en doğal hakkımızdır.

Üye
    macolive Avatarı

Son Giriş
    07.07-2021
    Saat
    11:11
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

@akif1969 merhaba,

hipertansiyon oranı %10 dur hipertansinyon a sebep olan + ile ve ne rahatsızlığınız vardı
    bilgi rica ederim.

Üye
    Koşulsuz Avatarı

Son Giriş
    25.07-2021
    Saat
    20:40
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Herkese merhaba iyi haftalar diliyorum. Yaklaşık 3 aydır bu burada bu yorumları ve yaşananları takip ediyorum. Olumlu kararlarda mutlu oluyor olumsuz kararlar olduğunda stres yapıyorum. Herşeye rağmen burada olmak güzel. Benim evrakların tam 3 ay önce ankaraya gönderildi hala sonuç gelmedi bekliyorum zaten kendimi sonuç beklentisi olarak 4 aya şartlamıştum. Benim rahatsızlıklarımdan dolayı 3 kısımdan rapor verildi. Birincisi %20 oranla anti hipertasnif tedavisi anlamında tansiyon ve lvh (sol ventrikül hipertrofisi) yani klas 2 den verildi. İkinci ise işitme %16 sağ kulak greft intakt, sol kulak kronik otit olarak işitme kaybından dolayı oran verildi. Üçüncü ve son olan ise Lomber diskopati %14 yani bel fıtığı yani cauda equna sendromu ve ayrıca belde 3. Seviye taranspediküler vida (platin) var. Bu 3 hastalığın baltazara formülü ile oran %42'ye geldi yani %42 sürekli rapor aldım. Alınan oranları engel cetvelinde bire bir araştırdım ve hepsi doğru eksik yada fazla verilmemiş. Ayrıca, bu formda yazılanları takip edip raporumu incelediğimde bana göre eksik yok. Bakalım inşallah ben ve tüm arkadaşlar için hayırlı kararlar olur. Bu arada bu ayın 13'ünde kalp den koroner anjio yapılacak. Son olarak ne yazıkki bir çoğumuz çalışma koşulları nedeni ile yılımız doldurmamıza rağmen emekliliği hastalığımızdan dolayı almamız nedeni ile hasta ve engelli olduğumuza sevinir olduk ☹️. Neyse tekrar görüşmek üzere Allah'a emanet olun. Tekrar görüşmek üzere...

Üye
    Göksel yılmaz Avatarı

Son Giriş
    16.02-2021
    Saat
    20:12
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Maliye bakanlığına yazı gönderildi cevap bekleniyor yazıyor eviste ne zaman gelir cevap bilen varmı

Askıda Üyelik
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalnızlar bulvarı
    Alınan Beğeniler
    499
    Verilen Beğeniler
    247

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    büyük şehirlerde 4 ayı bulabiliyor...benim istanbul da 4.5 ay da gelmişti sonucum...geçmiş olsun kolay gelsin..