TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 1543 / 1548 İlkİlk ... 5431043144314931533153915401541154215431544154515461547 ... SonSon
Toplam 23216 mesajın 23.131-23.145 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Muratdervisoglu Avatarı

Son Giriş
    06.12-2021
    Saat
    16:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Selocan123

Bence zorlamayın, cunku safra kesesi ameliyati olmuşsunuz... yani %10 safra kesesinden aldim diyorsanız ameliyat sonrası iyileştiği icin bu puanı kaybedersiniz. Ben de safra kesesi ameliyati olmuştum 13 sene önce, ama puan alamadım ameliyatla tedavi olduğum için...

Sürekli rapor için hastalığın başında kronik yazması lazım, yoksa vermiyorlar..

Üye
    Selocan123 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ameliyat bir tür tedavi yolu elbette ancak sonuçta organ kaybi mevcut ve ameliyat yeni yapıldı. Yani uzun yıllar da geçmedi sonuçta üzerinden.. Bu arada raporum da süreğen (kronik) ibaresi ile verildi devlet hastanesinden.
    Ben burada asıl devletin iki kurumunun kendi içinde böyle ters düşmesini anlamlandıramıyorum...

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    99
    Verilen Beğeniler
    4

amaç artık engelli raporu vermemek , zorlamak , insanları caydırmak , 1 yıllık ve 3 yıllık vererek bezdirmek .ben pişman oldum.sürekli raporu olan vergi indirim hakkını da sürekli olan ve burayı okuyan lütfen bu dönemde şu içinde oldupğumuz dönemde rapor yenilemesinler beklesinler. adaletin geleceği dönem , bizi insan yerine koyup hakkımızı verecekleri dönem inşallah geliyor. kolunu kaybetmiş insana 2 yıllık verildiğini okudum ya bu forumda ...başka yoruma gerek yok.

bu arada https://eviss.ivdb.gov.tr/index.php tc girdikten sonra dosya numarası denilen yere girdiğim numarayı kabul etmiyor sistem hata da vermiyor ama sonuç yok

@cun0nline
    olmadı

Üye
    Umityalcin Avatarı

Son Giriş
    30.11-2021
    Saat
    12:20
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    0

@Selocan123
    Onu kimse anlamlandıramıyor zaten.Merkez sağlık kuruluna gelen raporlar üzerinden istenildiği gibi oynama yetkisi verilmiş o yüzdendirki zamanını doldurup raporunu yenilemek.Benim ilk raporumu 59dan 32ye,ikinci raporumuda 55den 42ye düşürdüler.Sürekli ve kronik olmasına rağmen,itiraz ettik böyle uygun görüldü cevabı geliyor, o yüzden sabır edip raporunuzun ve vergi indiriminizin sürekliye dönmesini bekliyeceksiniz...

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    99
    Verilen Beğeniler
    4

@Umityalcin heyetin karşısına mı çıktınız ona göre mi sürekliye döndü? ben de iki sene sonra aynı eziyeti çekeceğim

Üye
    Umityalcin Avatarı

Son Giriş
    30.11-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    0

@hanifeaydin

Rapor alırken çıkıyosun zaten heyete Ankarada sen kimseyi,kimse seni görmüyor zaten, yazılanlara,tetkiklere, birde oranlara bakarak değerlendirme yapıyorlar.İlaç raporu,mr,eeg,usg vs elinizde ne varsa hepsini tarattırın raporunuzu yenileyip gönderdiğinizde...

Üye
    askaratoprak Avatarı

Son Giriş
    13.01-2022
    Saat
    09:23
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

benle aynı tarihte ankaraya giden raporlar onaylanıp dönüyor,benim rapordan ses yok 1 ay doldu.ankara telefonları cevap vermiyor,izmir vergi dairesi cevap vermiyor.izmir vergi dairesine direk gitsem zaten cevap vermezler.evis sisteme zaten geç düşüyormuş.nerden nasıl bilgi alcam delircem bir cevap alıp takip yapabilceğimiz bir mecra yok.

Üye
    Talihsiz50 Avatarı

Son Giriş
    19.01-2022
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    44
    Verilen Beğeniler
    1

Kardeşler 1 ay oldu neden gelmedi demeyin.10ay beklendiği zamanlar oldu hatta 1sene bekleyen bile gördüm .bunada şükür.ben 10ay bekledim red cevabı geldi 2019 kasım ayında ilk muracatım.bu son 3 oluyor.nerdeyse normal emekliliğim geldi.yapabilecek hicbirsey yok.cimere yazıldı.tv kanallarına ulaşıldı imzalar toplanıldı.akıla gelecek hersey yapıldı gecen sene.sonuc bekleyeceksin diyorlar.

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    99
    Verilen Beğeniler
    4

hayır demek istedğim ben hastanede bile heyete çıkmadım doktorları elimdeki evraklarla gezdim .sonra raporu aldım. eğer sürekli rapor için heyete çıkacağım diye diretmek gerekirse onu yapayım 2 sene sonra yaşarsam.

Üye
    ercan 34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    102

@Muratdervisoglu

Benim hastalığım kalıtsal kan hemofili yani tedavisi yok doğuştan ama nasıl bir mantıksa banada 5 yıl süreli rapor verdiler ama vergi indirimini süresiz verdiler şimdi ben emekli olurken tekrar rapormu çıkaracağım anlamadım

Üye
    Muratdervisoglu Avatarı

Son Giriş
    06.12-2021
    Saat
    16:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @ercan 34

Vergi indirimi sürekli ise emeklilikte sürekli olur.
    Raporda yazan degil, vergi dairesinin verdiği asıldır.
    Sizinki gerçekten garip, normalde tam tersi olur.
    Heyet sürekli verir, vergi dairesi süreliye çevirir.
    Şanslısınız..

Üye
    Serkan071 Avatarı

Son Giriş
    06.01-2022
    Saat
    20:58
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Vergi dairesine basvurdugum 51 oranında süresiz raporum 1 ay içinde aynı şekilde onaylanmıştır.. darısı herkesin başına.. gib indirdikten sonra sorguladan işleminiz sonlanmistir mesajını gördükten sonra beklemeden başvurduğunuz vergi dairesine sorun bence boşuna beklemesiniz..

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    99
    Verilen Beğeniler
    4

@Serkan071 hayırlı olsun darısı başıma ...bıktım ben de böyle ikili kanunlardan yeter yani bezdirme politikası

Üye
    Umityalcin Avatarı

Son Giriş
    30.11-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    0

@hanifeaydin

Hayır heyete girmediyseniz muayene olurken doktora detaylıca yazdırın,hastalığınız durumunu,tetkik sonuçlarını,kullandığınız ilaçları herşeyi net yazarsa doktor sonuçta ona göre net çıkar.Bazı hastalıkları süreli veriyorlar sonradan sürekliye çeviriyorlar.

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    99
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Umityalcin Mesajı Gör
    Hayır heyete girmediyseniz muayene olurken doktora detaylıca yazdırın,hastalığınız durumunu,tetkik sonuçlarını,kullandığınız ilaçları herşeyi net yazarsa doktor sonuçta ona göre net çıkar.Bazı hastalıkları süreli veriyorlar sonradan sürekliye çeviriyorlar.
    aynen yaptım sırt çantamla tüm tetsler çekimler götürdüm tek tek gösterdim .kanserim ve bir ton başka sorun var genetik ve kemo nedenli.ve bunlar iyileşmiyor tedavisi olsa gider yaptırırım kübaya bile gidecektim sen uygun değilsin 4.evresin dediler.yani varda tedavi iyileşeceğim diye mi devletim bana 2 yıl veriyor tedavi mi bulundu da benden kanserlilerden saklanıyor olay ne ? tüm doktorlara anlattım biz senin tarafındayız ama kurallar böyle dendi bakıyorum öyle bir kural yok.tüm toraks kanserli kitle dolu eeeeeee şifa yok nerde????? nedne süreli????? cevap yok ....kendi iç yazışmalarında anladığım süreli verin yollayın deniliyor bence.

ayrıca demin işleminiz sonlamıştır yazıyor gib de aradım büyük mükelleflerin çoğu o ekranda çıkmazmış o sisteme dahil edilmemiş sadece telefonla arayabilirsiniz öğrenmek için dediler bir de 2 ay beklemelisin dediler.