TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 1464 / 1491 İlkİlk ... 4649641364141414541460146114621463146414651466146714681474 ... SonSon
Toplam 22364 mesajın 21.946-21.960 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    İlknur07 Avatarı

Son Giriş
    18.04-2021
    Saat
    01:26
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba yeni sisteme gecildigi icin evrakların taratılması lazım taratılması icinde calısıyor olmak lazım yoksa sistem kabul etmiyor yorumlardan bunu anladım dogrumu Anladım bilgi almak istiyorum Sonucları gelen arkadaslarimizada hayırlı ugurlu olsun tesk ederim

Üye
    Ginerk Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    0

Çalışmana gerek yok taratılırken en azından ben bi örneğim çalışmıyorum 19 martta taramam yapıldı. @Ilknur07

Üye
    sbayyigit Avatarı

Gerçek Adı
    sedat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:04
    Yaşadığı Yer
    Adıyaman
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Yeni sistemde tarama yapılması için alınan raporun E-imzali olmasi gerekiyor (hastanelerin çoğu Nsan 2020 den sonra bu sisteme gecti.) Eger raporunuz e imzali değilse tarama yapılamıyor maalesef

Üye
    prestige7171 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    82
    Verilen Beğeniler
    0

242.gün
    Şafak 18

Üye
    Keten Helva Avatarı

Gerçek Adı
    Tolga
    Son Giriş
    18.04-2021
    Saat
    16:04
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @engel Sorun mu. Ben 2020 nin Eylül ayında psg raporum vs hastalığım ile Tam teşekküllü hastaneden Engel raporunu Sağlık kurulundan %50 süresiz olarak aldım. Sonra maliyeye müracaat ettim. Evrakları Ankaraya göndermişler. (Ben evrakları verirken psg raporları ve diğer tüm tahlilleride verebilirim dedim.Hayır gerek yok dediler. Sonradan istediler. Meğer öğrendimki Heyet raporunun arkasına zımbalayıp göndermek gerekiyormuş) Acemilik yaptık. Bu devlete ve çalışanlarına güvenip iş yapmayacaksın. Umurlarında değil. İçim karardı 6 aydan bu yana. Şimdide bu sorun çıktı. Rapor olumsuz gelirse yandı gülüm keten helva. Gece defalarca ağızım boğazım kuruyarak uyanıyorum. Cihazı takıp uyumak ayrı bir sorun.Cihaza alışamadım. F16 pilotu gibi hissediyorum kendimi cihazı takınca. Tam uyku da dinlenemeyince uyanıkken zombi gibi geziyorum. Aşırı sinir yapıyor. 2 adım yol gideyim terliyorum. 5 dk çalışayım yoruluyorum. Gelde bunu beyefendilere anlat)
    Martın sonun 2021 de yerel maliye bana; Ankaradan psg raporunuzuda istediler diye telefon açtı. Bende götürüp teslim ettim. Sonucu gelince ben size kısa mesaj ile bildireceğim dedi.
    Psg ahi oranım %32. Moralim çok bozuldu canım çok sıkıldı. Evde çocuklar bile büyük bir hevesle olumlu bir haber gelmesi için bekliyorlardı. Nasıl bir umutla anlatmışssam artık. Gelişmeler bu şekilde kardeşim. Yok ki bir tanıdığımız işimizi hallettirelim.
    Dün bir haber aldım ilkokulu aynı okulda okuduğumuz bir kişi coronadan vefat etmiş. İçki sigara yok. Tabiri caizsse dağ gibi topaç gibi adamdı. İyi günler.

Üye
    Engel sorun mu? Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    628

@Keten Helva

Geçmiş olsun inşallah bir an önce sonçlar gelir
    Ben bu gün sabah erkenden ist ver daires engelle bölümüne gittim
    eksik evraktan geri geldiğini ist ver dairese engelli bölümünün beni hastaneye sevk ettiğini
    ben hastaneye eksik olan evraklarımın tamamını tekrar verdiğini bir hafta sonra vergi dairesine sorun dediklerini söyledim
    bilgisayardan baktı henüz gelmemiş evraklar hastaneden istanbul ver daires engelle bölümüne dedi
    ne zaman gelir dedim 1 ayı bulur dedi
    evisten takip et dedi
    yapacak bir şeyim kalmadı tekrar bekleme moduna döndüm

Not: Ben psg raporunu ve kullandığım cihazın hafızasındaki bilgilerin (biliyorsun cpap cihazındın hafıza kartı oluyor her gün Ahi dereceni bilgisini not alıyor saklıyor) onların çıktısını aldım hastaneye verdim
    sonra tekrar uyku polikiliğine gittim muayene oldum cpap cihazındaki bilgilerin çıktılarını gösterdim
    Ahi derecen 5 altına düşmüş dedi iyi dedi sonra doktor bilgisayardan uyka apnesi var diye not etmiş e nabızdan gördüm

Demem o ki Ank doktorlar ellerindeki evrakları testleri kontrol ediyorlar sonra e nabızdan da bakıyorlar tekrar muayene olmuş mu doktorun notları nedir dile ona göre karar veriyolar
    benim fikrim bu
    Sana tavsiyem hemen uyku polikiliğinden randevu al muayene ol hastalığın devam ediyor diye doktor e nabıza not düşsün
    bir faydası olur eminim bunun

Her gün CİMERE şikayet ediyorum
    Öyle davula böyle zurna

Üye
    Talihsiz50 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    0

Psg ahi oranım %32. Moralim çok bozuldu canım çok sıkıldı. Evde çocuklar bile büyük bir hevesle olumlu bir haber.....
    YAZMİŞSIN

KETEN HELVA OKUDUMDA ANLAMADİM %32 YE ÜZULDUNMU BANAMİ OYLE GELDİ.ENGELLİ DEGİLİM DİYE Mİ UZULDUN COZEMEDİM ACİKLADA İCİM RAHATLASİN

Üye
    aliturgut35 Avatarı

Son Giriş
    13.04-2021
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    7

Merhaba,
    Vergi indiriminiz onaylandıktan sonra onay engellilik derecesine karşılık gelen yüzdesel indirim ileriye dönük her vergi ödemenizde uygalanacak.
    Geriye dönük ise başvuru tarihiniz muteberdir. Başvuru tarihinden onaylandığı tarihe kadar ödediğiniz vergiler var is bu ödediğiniz vergilere ilgili indirim uygulanır, hesaplanan tutar defaten de size verilebilir, ileride çıkacak vergilerinizden de mahsup edilebilir. Bunu bağlı bulunduğunuz vergi dairesiyle görüşmeniz gerekir.

@spycode
    Merhaba,
    Vergi indiriminiz onaylandıktan sonra onay engellilik derecesine karşılık gelen yüzdesel indirim ileriye dönük her vergi ödemenizde uygalanacak.
    Geriye dönük ise başvuru tarihiniz muteberdir. Başvuru tarihinden onaylandığı tarihe kadar ödediğiniz vergiler var is bu ödediğiniz vergilere ilgili indirim uygulanır, hesaplanan tutar defaten de size verilebilir, ileride çıkacak vergilerinizden de mahsup edilebilir. Bunu bağlı bulunduğunuz vergi dairesiyle görüşmeniz gerekir.

Üye
    Engel sorun mu? Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    628

@Talihsiz50 arkadaşım senin son durumun ne sende bizim gibi eksik evrak mıydı? umarım bin an önce sonuç olumlu gelirde herkes bir rahat nefes alır

Üye
    Talihsiz50 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    0

Engel sorun mu kardeşim benim eylul ayında red geldi 2019 Aralık ayında göndermiştim Eylül ayında red geldi şimdi tekrar yolladım bekliyorum kasım'ın 20'sinde yolladım Ekim ayında rapor almıştım 1 ayda anca gitti zaten beklemedeyiz yok ben şu PSG raporu falan onları bilmediğim için soruyorum yani arkadaş az çıktı diye mi üzülüyor bilmiyorum yani anlamadığım için sordum insan az cikan engel durumuna üzülür mü ya burada en çok bekleyen benim daha önce böyle bir şey görmedim

Üye
    Engel sorun mu? Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    628

@Talihsiz50

% 32 ahi ağır uyku apnesi demek benim durumum zaten ağır hastayım demek istemiş niye bu kadar uğraştırıyorlar anlamında
    verilen cihazı da kullanmakta zorlandığını ve cpap cihazının bu yüzden faydasını göremediğini söylemiş
    benimde başımda oluduğu için ben Keten helva arkadaşı anladım Talihsiz50 sen bu hastalığa yabancı olduğun için %32 ahi sana engel oranı gibi geldi
    yok aslında engel oranı değil o bir saatte uyurken nefesin durma sayısı gibi bir şey riskli ve bir durum yani

Umarım Talihsiz50 sonucun bir an önce olumlu gelir yüzünü güldürür Ankara işin içine girince her şeyin sonucunu getiriyor insan başlamak gerekli sabırlar dilerim hepimize

Üye
    Talihsiz50 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    0

6senedir Multiple seklorez (ms) hastasiyım.2senedir sekel oluştu. Yürüme özürlü oldum. Geçen raporumda psikiyatri de vardı onun için red geldi herkes öyle söylüyor bu sefer tek hastalıktan girdim kendi hastalığından%64 verdiler. Tekrar yolladım 5ay olacak. O kadar alıştım ki her şeye ...burada yazılanlara inanır oldum. Sadece ben değil inanıyorum herkes öyle.. bir umut bizimkisi onun için herkes yazdığına çizdigine dikkat ederse iyi olur. Haksız mıyım burada herkes umutla yaşıyor çünkü başka bir şeyimiz kalmadı

Keten helva ALLAH YARDIMCIN OLSUN

Üye
    Cevatalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ankara maliye telefonları da açmıyor ne olucak böyle bu işin sonu bilmiyorum

Üye
    Engel sorun mu? Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    628

Satır alıp sağ sola saldırası var

Üye
    Ginerk Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ankara'ya telefonla ulaşan var mı? Varsa hangi numaradan olduğunu yazabilir mi?