Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    wolkan55 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    08:37
    Yaşadığı Yer
    samsun-çarşamba
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar.

ben daha önce vergi indirimli olarak başka şirkette çalışmıştım. yeni iş yerimde de buradaki arkadaşlarımın sayesinde eski raporumlada yeni iş yerinde vergi indirimi mi devam ettirebilecegimi öğrendim. ve de bunu yaptım.
    şu anda vergi indirimli olarak yeni şirkette çalışmaya devam ediyorum

.sorum ssk da halen benim maaş bürüt 1,120 tl görünüyor. bu miktarın aynı mı olması gerekiyo acaba

Üye
    engelsiz_engelli Avatarı

Son Giriş
    11.01-2016
    Saat
    10:56
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Vergi indirimi icin esas alinan kisim ssk matrahin degil vergi matrahin arkadasim. Her sakatlik dilimi icin farkli bir indirim orani var.
    Ben % 40 oranla sanirim 160,00 liralik bir indirimden faydalaniyorum. Maas hesabinda da vergi matrahindan vergi indirim oranin dusuyor ve vergin o matrah uzerinden hesaplaniyor.
    Normal calisana gore benim avantajim 26,00 lira.

Sanirim senin maasinda da o kadar farkeder.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kabaca, 2. dereceden yararlananların maaşlarında 50, 1. dereceden yararlananlarda 100 TL fark ettirir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...