Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    number Avatarı

Son Giriş
    06.08-2013
    Saat
    15:53
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar Bu Başlıkta Yapmam Gerekenleri Sırasıyla Düzgün Bir Şekilde Öğrenemek İstiyorum.

Benim Durumumdakiler İçin Bu Forumda Okuduğum Kadarıyla Erken Emekli Olamaz (Özürlü Emeklisi) Vergi İndiriminden Yararlanamaz Deniyor yani %40 Rapor Verilmezmiş Tek Böbrekli İnsanlara Ama Ben Bunu Kendi Yapacağım Başvuru Sonrasında Öğrenmek İstiyorum Olumlu Yada Olumsuz Diye..

KENDİMLE İLGİLİ BİLGİ VERİYİM :

1. Elimde Geçirdiğim Ameliyat Ve Askerlikle İlgili Aldığım Rapordan Başka Bir Rapor Yok.
    2. Erken Emeklilik (Özürlü Emeklisi) Ve Vergi İndirimi İçin Nereye? Ne Diyerek Başvuru Yapmam Gerek? (Daha Önce Hiç Başvurum Olmadı Bu Konuyla İlgili)
    3. 1997 Yılından Beri Sigortalıyım.
    4. Şuan Bir İşte Çalışmıyorum. (Sigortam aktif Değil..)

Üye
    sagopa Avatarı

Gerçek Adı
    zeki koç
    Son Giriş
    22.10-2011
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    bursa/emek
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaş vergi indiriminden ve emeklilik istiyorsan bildiğimkadarıyla en az %40 raporun olması lazım o raporda sadece engellli olarak işe girebiliyorsun dediğim gibi emeklilik için çalışıyor olman lazım defterdarlığa baş vurup oradan alacağın evraklarla işyerine vereceksin ve iş yerine vereceksin iş yerini doldurması gereken yerleri doldurum sana verecek bir nüshasınıda sen dolduracaksın tekrar deftedarlığa götüreceksin orası seni devlet hastanesine gönderecek ve oradan aldığın rapor sonucuna göre ve ankara maliyeye gönderiliyor eğer ki raporun %40 ve üzrindeyse ok sorun yok hem vergiindiriminden faydalanıyorsun hemde erken emekli olursun ama yok düşük gelirse malesef hiç bir haktan yaralanamıyor.

Üye
    number Avatarı

Son Giriş
    06.08-2013
    Saat
    15:53
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hımm dediğiniz gibi çalışma durumu halledilebiliyorsa o sorun değil hallederim bilgilendirme için sağolun KALEM hn.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ve, sakatlık oranı cetveli temel alınır rapor oranlarında. Bu cetvele göre %40 ve üzeri işgücü kaybı alınabilmesi gerek.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...