Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mimmurat Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    31.03-2011
    Saat
    17:51
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben vergi ind. için müracaat ettim onun sonucu nu %74 onaylamışlar. sig. baş. 10.ay 1998 prim.3950 şu an hala bir şirkette çalışıyor gibiyim. yani çalışabildiğim kadar.

allakasi kardeş senin yaş kaç. birde sen malüliyetten mi emekli oldun yoksa vergi indirimiylemi. malüliyet için bir defamı yoksa aradan zaman geçtikten sonra bidahamı müracaat ettin geçmiş olsun hayırlı şifalar.

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

benim ilk %60 vergi indirimim vardı malülen emeklilik için defterdarlıga tekrar baş vurdum hastane sevki aldım hastaneden %71 verdiler ilkinde ankaraya giden acıkla maistedi hareket kısıtlıgı ölçümler falan ikincide başka hastaneye sevk etti şaibe olmasın diye ordan cıkan raporu bilmiyorum direk ssk aya rapor gitti vekabul oldu yaklaşık 1400gün pirimim vardı yetmedi askerlik borc lanmasıda yaparak malülen emekli oldum sizin vergi indiriminiz var seneyi tamamlayıp o şekilde kabul ederler fazla kalmamış malülen emekliliginizi kabul etmemişler %74 le piriminiz yeterli fakat 15 sene yi tamamlayıp gidin ozaman kabul ederler 98 girişiniz var fazla kalmamış zaten 3yıldaha bekleme niz lazım ozaman müracat ediniz cünki yatalak veya kanser olmadan malüllügü kolay kolay kabul etmiyorlar sigorta bana öyle dediler

Üye
    neles37 Avatarı

Son Giriş
    13.09-2012
    Saat
    18:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi günler.arkadaşlar benim eşimde yeni as hastası oldu. eşimde erken emeklilik için müracat etsinmi? teşekkürler..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Burada önemli olan hastalığın vücutta yol açtığı kısıtlılıktır. Bu da kişiye göre değişir. Herkes sakatlık oranı cetveli'Ni inceleyip kendi durumuna dair fikir edinmeli. Tabii en doğru yanıtı ancak doktor verebilir...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12