Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 47 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evet 3 sene evvel böyle birşey yoktu, yukardaki arkadaşın dediği gibi yeni cıkmış para meselesi.Adam gibi baksınlarda para önemli değil.Önceki raporumu okmeydanı ssk. dan almıştım, muamele iyi değildi, bırak muameleyi adam ne yapacağını bilmiyordu deftardarlıktan gelen evrağa baktı boçalayıp durdu, zaten 2. rapor cıkarmamın sebebi budur adamakıllı heyete girmek, haseki sakatlık indirimi için özel heyet oluşturmuş, bakalım zaman ne gösterecek, buraya kadar herşey güzel gidiyor.

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Bugün hasekideydim, eski tas eski hamam, seni hastalığınla uzaktan yakından olmayan polikiliniklere yolluyorlar, adamlar defterdarlığın verdiği yazıya bakarak, sağlıkla ilgili hiçbir rapor ve ibare olmamasına rağmen, benim hastalığımla ilgisi olmayan, dahiliye, göz, kulak, kalp seceneklerini işaretleyip sağlık kurulu adı altında bu yerlere muayene olup şutlucaklardı beni,
    ben yer miyim,
    hastalığımla ilgili olan, beyin cerrahisi, nöroloji, üroloji (ürolaji tahlil verdi, kan, idrar, ultrason ), yarın onkolojiye gideceğim, hastalığımla ilgili bütün raporları dökmem lazım.Yoksa bu işin altından kalkamayız,
    80.50 lira para aldılar, bir ara para yatırma işlemi iptal oldu, vazgecilebilir dendi tahminim biri itiraz etti ama para da aldılar.

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    12:33
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

bugün bende heyetten rapor aldım vergi indirimi için alınan raporlara ücret talep etmiyolar benden istemediler

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

MESTAN;

Hangi hastaneden aldınız raporu, benden para aldılar, makbuz var.

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Evet arkadaşlar, bu hastane beni cok şaşırtı, benim omurilik tümörüne bağlı ayaklarda kısmı felçler var, bugun ortapedi ve fizik tedavi doktorlarına görüneyim dedim, hastalığınızın bizimle ilgisi yok deyip, kbb, göz, dahiliye, ve genel cerrahiye yolladılar,
    neyse mecburen gittim, bu arada, onkoloji doktoru bayan cok ilgilendi benle, şu anda sadece üroloji kaldı, tahliller cıktıktan sonra ürolojiye gideceğim. Hastalığımla ilgili, nöroloji, beyin cerrahisi, onkoloji, üroloji bölümleri hastalığımdaki rapor oranını belirleyecek. Emg istememe rağmen sevk etmediler, benim sağ ayak arızalı olmasına rağmen hiç not düşülmemiş, sadece solda paraparezi var dendi
    tablo 41 orta dereceli diye ibare var,
    Ankara inşanlah emg ister, yoksa sağ ayak sağlam görünüyor dosyada.

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Ankisiyete bozukluğundan puan alabilirmiyiz, vergi indirimi için, özürlülük tablosunda dikkate alınmaz diye bir ibare gördum.

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Ben 3 hafta önce deftardalığın sevki ile Şişli Etfal hastanesinden rapor aldım ve hiç para istemediler. Ben spina bifidalıyım, omurilik hasarlı. Oranımı beyin cerahi uzmanı verdi, diğerleri de uygundur dedi.
    Şişli Etfal'de doktorların görevlilerin davranışları oldukça kötüydü, olmayacak yerde kaç kere azarlandım, sağlık sorunlarımı doğru dürüst anlatmama bile müsade etmediler.
    Psikolojim bozuldu...

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Benimde psikolojim bozuldu, onun için psikoloji polikiliğini sona sakladım Beyin cerrahı rapora paraparezi yazmış, buda %19 demek, ister bir ayak ister iki ayakta olsun, tablo 41 orta derece diye not düşmüş, direk rakamsal ibare yok anlıyacağınız.onkoloji ikinci derece yazmış, tabloya göre %10, ürolojiden film günü verdiler, en az 15 puan almam lazım, yoksa emekliliği unutmam lazım.

Vatandaş silah ruhsatı almaya gelmiş, göz doktoru soruyor gözün sağlam mı sağlam diyor vatandaş, ya bozuk dermi hiç silah ruhsatı alamaz yoksa.

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Arkadaşlar idrar kültür sonucumda 5ooo koloni enterococ spp. üredi diyor, kandaki üre normal, ayın onbeşinde mesane ve böbreğe ultrasonda bakaçaklar, ondan sonra sonuçları doktoro göstereceğim.
    Mesanede kalan idrarada bakaçaklar, bakalım puan alabilecekmiyim,

ne hallere düştüm mikrobun cıktığına mı sevineyim cıkmadığına mı ? zaten zamanında doktorları bu konuda bıktırmıştım, etkili antibiyotik kalmamıştı ellerinde maşallah her türlü her cins enfeksiyona ilaç kullanmaktan bakteriler bağışıklık kazanmıştı doktor ateşin cıkınca geldemişti, 6 sene dir ateş yapmadı sorunda yoktu,
    şimdi cıktı yine bakteri, ama hala bende belirti yok, sanırım bu bakterilere vucudum direnç kazandı

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Ulrason oldum arkadaşlar, 650 cc. idrardan dışarı atılan 250 c.c. İçerde kalan atılamayan idrar 400 c.c. bana fazla geldi önceki testlerde 200 cc. kalıyordu 400 c.c. rahatlıkla boşaltıyordum,
    başka bir bölüme sevkedildim, recetede ne yazdığını anlamadım ama katajell diye bir kremle gel dediler, tahminim ürodinami yapacaklar, cünkü alınan jeli tak yapan arkadaşlar cok kullanıyor,
    20 gündür bitiremedim polikilinikleri cok kalabalık hastane.

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Allah kolaylık ve de sabır versin Faruk Bey...

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Arkadaşlar, ürodinami yaptırdım, nöröjen mesane, tak yapmaya uygundur yazılmış rapora, sık sık idrara cıkmamın nedeni idrarımı tam boşaltmamamdan kaynaklanıyormuş.En son psikolojiye gittim test verdiler 500 kusur soru cözdüm, kafam allah bullak oldu ne zaman bitecek bu ızdırap.

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Sonunda bugün hastanede heyete girdim, raporum %60 cıktı, Ankaraya gidecek evraklar, 20 puan birden düşürmezler herhalde Şu vergi indirimi nasıl birşeymiş bizde faydalanalım, tabi Allah c.c. o günleri göstermek bize nasip edecekmi.2 ay bekleme modundayım gelişmelerden haber ederim arkadaşlar.

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    12:33
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

ya bu psikoloji olayı kafama takıldı ,oran verdilermi size peki psikolojiden

Yasaklı Üye
    c-legg Avatarı

Son Giriş
    13.09-2010
    Saat
    19:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    faruk34;
    %27 lik raporunuz nasıl %60 oldu çok ilginç söyleyinde biz de alalım şu rapordan bizim ki de %100 olsun...

Ne memleket ya millet uzvunu kaybetmiş onlara vermiyor özürlü raporu?

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon