Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sukru345 Avatarı

Gerçek Adı
    şükrü
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar acaba sürekli iş göremezlik,vergi indirimi beraber alınabiliyor mu.

Üye
    valeciraptor Avatarı

Son Giriş
    17.01-2012
    Saat
    15:03
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sürekli iş göremezlik geliri alan kişi sigortalı çalışabilir. bu mantıktan hareket ile tabii ki vergi indirimi için başvuru yapabilirsiniz.
    ayrıca 1800 günü tamamlarsan ayrıca malülen emekli de olabilirsin ve ikinci bir gelir alırsın

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Sürekli iş göremezlik geliri almak hiç bir şeye engel değil. Çalışabilirsiniz, vergi indirimi için başvuru yapabilirsiniz, şartlar oluştuğunda emekli olabilirsiniz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Yasaklı Üye
    birumudumvarhala Avatarı

Gerçek Adı
    zafer
    Son Giriş
    24.08-2012
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    bilecik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki bu zamana kadar hem iş göremez aylığı alıp hem çalışan,vergi indirimine başvursa öncekileride alabilir mi?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Hayır. Sakatlık indirimi ancak sakatlık indirimi için başvurulduğu tarih itibarı ile işler.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    sukru345 Avatarı

Gerçek Adı
    şükrü
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçen hafta vergi indirimine başvurmuştum hastahaneden%60 olarak rapor verildi ankara inş. %40 ın altına düşürmeez diye umut ediyorum,birde bizim burdaki dilekçeyi çıkarıp müracaat ettim tedavimin yapıldığı hastahaneyi istedim ama beni kendilerinin uygun gördüğü hastahaneye sevk ettiler.dilekçede belirtmeme rağmen.

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Eeee sorun ne ?
    Rapor oranın nasıl düşecek kafalarına göre değil oran cetveline göre yazıyorlar, az önce baktım oran cetveline her bir özür için oranlar belirtilmiş.