Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hep10un100unden Avatarı

Son Giriş
    18.04-2017
    Saat
    14:30
    Yaşadığı Yer
    DÜZCE/Akçakoca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar vergi indirimi konusunda bilginize ihtiyacım var.. yardımcı olursanız sevinirim..

aralaık/2009 da vergi indirimi için başvuru yaptım bakanlık rapor derecesini tam olarak hesaplayamadığı gerekçesiyle(BELİRLENMESİNDE HASTALIK BELİRTİLERİNİN AÇIKÇA BİLDİRİLMEMESİ) beni bağlı bulunduğum vergi dairesiyle tekrar hastaneye sevk ettiler ve ben yine yeterli raporu aldığıma inanıyom bugun yarın yeni raporum elime geçecek..
    sorum şu olacak yeni çıkan raporu başka evrak düzenlemeden vergi dairesine vermem yeterli mi yoksa yanında doldurmam gereken evraklarımız var mı?

Üye
    elif_kız Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    6

arkadaşım siz bu raporu nerde kullanacaksınız.resmi bir dairedeyseniz gerekeni ilgili kişiler yapacaktır.

Üye
    hep10un100unden Avatarı

Son Giriş
    18.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DÜZCE/Akçakoca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tedaş personeliyim vergi dairesi araclığıyla kendim yaptım başvurumu

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Vergi dairesi sizi hastaneye sevk ettiği için alacagınız raporu size vermezler hastane raporu direk kuruma yollar...
    Hiç birşey yapmanıza gerek yok ilerleyen günlerde iş yerinize vergi ind. hakkı kazanıp kazanmadıgınıza dair bilgiler ulaşır...

Üye
    hep10un100unden Avatarı

Son Giriş
    18.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DÜZCE/Akçakoca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

acık net ve güsel bi cevap oldu benim için raporu ek bir dilekçeyle h sınıfı ehliyet içinde değerlendirilmesini istemiştim bi nüshası tarafıma verilmez mi
    acaba

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

O konuda hastanedekiler ne yapacağını bilemez. Bence şans. Dilekçenize istinaden size elden bir nüsha verileceğini düşünüyorum...
    Sonucu merak da ettim doğrusu. Buraya da yazın olur mu...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hep10un100unden Avatarı

Son Giriş
    18.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DÜZCE/Akçakoca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet bülent beyy sonucu benm içinde şaşırtici oldu
    başkanlığın rapor oranı tam olarak belirlenmesi için tekrar sevk ettği hastaneden %48 lik rapor %72 olarak sonuçlandıı.. sanırım artk 2.dereceden engelli olarak işlem görecek ..

bi diğer konu olmuşken tam olsun aynı raporun H sınıfı sürücü belgesi içinde değerlendirilmesini istemiştim raporun bir nüshası tarafıma verildi diğer nüshasınn sevkli olarak geldiğim için sevk eden vergi dairesine hastane tarafınca gönderileceği söylendi...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hadi hayırlısı bakalım. Bu sefer de "neden bu kadar arttı bu oran" deyip yeniden hakem hastanesine sevk etmezler inşallah! Ama hastane raporu usulüne uygun yazmışsa, bir sorun olacağını sanmam...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...