Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    derttücarı Avatarı

Son Giriş
    09.11-2012
    Saat
    10:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar ben ankara deftarlıgına şirketımden gerekli evraklarla bırlıkte basvuru yaptım onlarda beni ankara numune hastahanesıne gönderdıler rapor için şimdi ben bu rapora üçret vercekmıyım hastahaneye

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

Hayır vermeyeceksiniz...

Üye
    sessiz harf Avatarı

Son Giriş
    06.09-2014
    Saat
    19:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

resmi kurumlarca sevkedilenler özürlü raporu için kesinlikle para ödemezler.

Üye
    bodrumlu Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    02.06-2011
    Saat
    01:42
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hayır ödemiyorsunuz.not:rahatsızlığınızla ilgili ne kadar belge ve test varsa yanınızda götürün.olayı hızlandırmak için faydası olur. Sadece rahatsızlığınızla ilgili rapor alacağım diye kendinizi şartlandırmayın.bırakın diğer doktorlarda muayene etsin.benim bu konu hakkında rahatsızlığım yok deyip kestirip atmayın.aynı olayı ben yaşadım çünkü.nöroloji ve göz doktorundan % alamayacağımı düşünerek bu konu ile ilgili rahatsızlığım yok dedim.ama doktorlar sağolsun otur bi bakalım dediler ve birimden %5 birinden %4 çıkardık .neden kötü değilmi.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Velev ki sizden ücret talep edilirse, derhal BİMER'e yazın ve ilgililer hakkında şikayette bulunup ücretsiz şekilde rapor almanızın sağlanmasını talep edin.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hamur Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    13:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Sayın oturanboğa belki benim konumu hatırlıyorsunuzdur ben bimere başvuru yaptım ama donuş olmadı.başvuru numarasını da kaybettiğim için telefon açmadım acaba isimle çıkar mı? birde kaç günde cevap gelmeli?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yok, isimle sanmıyorum ki çıksın. Ama telefonla sorup şansınızı deneyin isterseniz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...