Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kasımpaşalı Avatarı

Son Giriş
    20.01-2010
    Saat
    19:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba.
    Yılbaşından 1 hafta önce İŞKUR'a özürlü sınıfından işe alınmak için müracatımı yaptım. oradan da beni özürlü raporu almam için hastaneye gönderdiler. hastanede gerekli muayeneler yapıldıktan sonra özürlü raporumu aldım.
    verilen rapor %51 (sürekli) olarak rapora işlenmişti. bu raporla ben tekrar işkur'a müracat ettim. fakat bu arada babamın çalışmış olduğu iş yerinde özürlü sınıfından işçi çalıştırılacağına dair bilgi aldım ve bu bilgiyi işkur da ki memurlara söyledik ve aldığımız rapor kaydını işkur'a yaptırdık. işkur dan bana işe başlayabilirsin talimatıyla işe başvuruda bulundum.
    işyeri gerekli raporla defterdarlığa müracatını yaptı. fakat bize belli bir süre sonra bir yazı gelip buna göre tekrar bir sağlık kurulundan rapor alınması gerektiğini söylediler.
    ben bu arada halen iş yerinde çalışmaktayım. buna göre benden istenecek ikinci sağlık raporunun gerekçesinin ne olduğunu öğrenmek istiyorum.

Üye
    hasan302 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    14.04-2015
    Saat
    20:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben kendi isteğimle aldım raporu arkasına not düşmüşler vergi indiriminden 2022 maaşından özürlü kimlik kartından özürlü olarak işkura müracat edebilir diyor

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kasımpaşalı, bu gerekçeyi biz bilemeyiz. Defterdarlık size yazılı olarak bildirmeli bu gerekçeyi. Size gönderilen yazıda yok muydu bir gerekçe?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Başlığın Etiketleri