Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Anlamsız Avatarı

Gerçek Adı
    Canalp
    Son Giriş
    10.08-2015
    Saat
    13:47
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Suzan öncelikle memurmusun,işçimi ve kaç yıl çalışmışlığınız var?

Üye
    KARBEYAZ09 Avatarı

Gerçek Adı
    Semih
    Son Giriş
    25.08-2017
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    Aydın/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bugun (vergi dairesinden gelen evrakların aynısını) Adnan Menderes Üniversitesi hastanesine faks gönderdim. Sağlık kurulundakiler Bana yeniden muayene olmanız gerekir dediler 1 günlük iş değil dediler ben istanbuldan kalkıp hastane için gidip gelemiyorum calısıyorum. acaba merkez sağlık kurulunun verdiği evraklarla İstanbuldan herhangi bir hastanede rapor alma şnsım var mı ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Maalesef, kurum nereye sevk etmişse oraya gitmek zorundasın.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    KARBEYAZ09 Avatarı

Gerçek Adı
    Semih
    Son Giriş
    25.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zaman asımı var mı bunda temmuzuun sonunda iznimi kullanıyorum

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zamanın senin bir an önce işini hal edmektir kar beyaz zamanı beklemez kurul benim anladıgım kadarıyla senin raporunda sksiklikler var tamamlayıp vereceksin maliye bu kılı kırka yarmadan para vermez herkes geçti bu yollardan

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Bir an önce hallet.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    KARBEYAZ09 Avatarı

Gerçek Adı
    Semih
    Son Giriş
    25.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Valla bir an önce halledemiyorum cünkü istifa edecem. Thy kurumuna girdim 15 gün içinde başlıcam, şimdi bu durumda ne olcak. Sağlık kurul heyetine bilgi mi vereceğim bu konuda ya da vergi dairesine bastan mı basvuracaz. Raporum ankara da halen

Üye
    KARBEYAZ09 Avatarı

Gerçek Adı
    Semih
    Son Giriş
    25.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

özel sektörde bir kurumda calısıyorum. daha önce vergi indirimi için vergi dairesine basvurmustum. Merkez sağlık kurul heyetinden bana gelen yazıda yeniden heyete girip sağlık rapor cıkartmam gerektiğini belirttiler. halen gitmedim cünkü doktor 24 üne kadar izinliydi, şimdi de Thy kurumuna işe kabul edildim, sağlık raporun aslı daha ankaradan gelmedi sonuçlanmadıgı için, 15 gün içinde işe başlıcam, şimdi bu durumda ne olcak. Sağlık kurul heyetine bilgi mi vereceğim bu konuda ya da vergi dairesine bastan mı basvuracaz. Thy işe başladıgımda rapor tekrar eski işyerime mi gelir nasıl olcak aydınlatırsanız sevinirim.

Üye
    32ilhan Avatarı

Gerçek Adı
    ilhan
    Son Giriş
    06.04-2016
    Saat
    15:08
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

27/04/2010 da yeni rapor aldım %44 özürlü işci olabilir diye vergi indirimi için başvurdum maliyedki çalışan görevli dediki elinizdeki rapor 6 ayı doldurmadıysa gecerli dedi vergi indirimi için 6 ay geçdiyse biz sevk etcez dedi yani vergi indirimi için galiba 6 ayı doldurmamış rapor istiyolar benim anlamdığın ( vergi indirimi için,rapor özürlü aylığı için rapor, özürlü iş için rapor ) her işleme neden ayrı ayrı rapor istiyolar sürekli raporu olanlarda aynı süreli raporu olanlarada aynı ??

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Hiç birşey olmaz siz o eksik belgeleri tamamlayıp yollayın eski iş yerinize vergi ind.hakkı kazanıp kazanmadıgınız bildirilir..(Eski işyerinizide takip edin bu arada)
    Kazandıgınızı farz edelim..
    Yeni iş yerinizde çalşıtıgınızı belgeleyen bir belge alarak vergi ind.müracaatınızı yaptıgınız kuruma gidin..
    Vergi ind.hakkınızın oldugunu ve yeni işyerime bildirilmesini isteyin bi dilekçe ile kurum yeni işyerinize vergi ind. hakkından faydalandıgınıza dair bir yazı gönderir..
    Bu kadar başka bi işlem yapmanıza gerek yok..
    NOT:Ve eksik belgelerinizi biran önce tamamlayıp Ankaraya yolayın....

Üye
    KARBEYAZ09 Avatarı

Gerçek Adı
    Semih
    Son Giriş
    25.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sağlık kurula yeniden tekrardan girdim. hastane %54 verdi, rapor ankaraya gönderilecek. sizce onaylandı sayılırmı? tekrar yeni rapor istemez di mi ? kaç gün içinde onaylanır?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hiç bir sorun olmaz bu satten sonra bence. 1 ay içinde sana yanıt gelecektir..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12