Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    korkusuz Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    14:42
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    1 senedir çalıştığımişyerinde 15 gün önce vergi indirimi için başvurdum ve evraklarımı teslim ettim heyete yeni girdim.vergi ,ndirimi kaznamk için çalışıyor olmak şartı var sanırım.
    vergi indirimi hakkımı kazanıp kazanmadığım sonucuna varmak sanırım 1/2 ay sürüyor fakat ben işi bırakmak istiyorum. sonuç belli olmadan işten ayrılırsamve % 40 geçsem dahi sonuçlanınca;vergi indirimi hakkımı kayberdemityim ? sonuçlar işyerine veriliyrmuş ve ben doğal olarak orda olmayacam.
    teşekkürler...

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Siz çalışıp,Vergi indirimine başvurduğunuz için raporonuz onayladıktan sonra çalışsanızda,çalışmasanızda rapor geçerli.

Üye
    yolcu46 Avatarı

Gerçek Adı
    S
    Son Giriş
    12.11-2010
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Raman kardeş çok kesin cevap vermişiniz ama bu ülkede yasalar akşam farklı sabah farklı oluyor bu günün şartları ne dir bilmiyorum ama şunu çok iyi biliyorum ekim döneminde çok acayip düzenlemelr yürülüğe girecek SGK da yeni bir çağ balayacak çalışana ve çalışmayana ne getirecek çok kesin hüküm kullanmışın ama ben şahsen bu fikrine katılmıyor korkusuz kardeşime bulunduğun yerdeki yetkili kuruma git görüş durumunu anlat önerisinde bulunurum

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Yeni yasa 1 ekimde yürülüğe girecek.Korkusuz ise 1 ekimden önce vergi indirimi için başvuruda bulunmuş.Eski yasanın tüm haklarından eksiksiz yararlanacak.

Üye
    korkusuz Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    14:42
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim 2 nizde kendinize göre çok haklısınz...