Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    blackman34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2000 yılından %40 oranında sürekli ibareli saglık raporum var ve 2400 gün prim günüm var, vergi indirimim yoktur...Vergi indirimi almak istiyorum, ancak 2000 yılında almıs oldugum raporum yok, kayboldu...elimde bulunan basbakanlık özürlü kimlik kartı bu raporun yerine gecermi?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Kaybolmasaydı da 2000 yılındaki rapor bir işine yaramaz; tıpkı Özürlü Kimlik Kartı'Nın yaramayacağı gibi..
    Vergi indirim hakkı elde etmek için şahsen defterdarlığa başvuracaksın, hastaneye sevk edecekler: http://www.engelliler.biz/forum/cali...-evraklar.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    blackman34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi sizin dediginize göre benim %40 raporum yok sayılıyor, yanılıyormuyum?deftardarlıga basvurumu yaparım o sorun degil, ama ben önceden %40 raporum oldugunu bilsinler istiyorum...bunun içinde bunu nasıl ispat edebilirim...

ben eski konulara göz attımda, 2006 dan önce %40 ın üstünde rapor alıp , 2006 dan sonra bu oran maliyece %40ın altına düşürülüyor ve mahkemeye veriliyor ve mahkeme kazanılıyor...

büyük ihtimalle benimde bu sekilde olacak, oran %40ın altına düşürülecek...bu yüzden de mahkemeye vermeyi düşünüyorum...mahkeme sürecinde bu eski raporumun hiçbir etkisi olmazmı? eski raporum kayboldugu için özürlü kimlik kartının bir etkisi olurmu?ne yapabilirim, bilgi verebilirmisiniz?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Hukuki süreç başlatacaksan o rapor tek dayanağın olacak. Raporu aldığın hastaneye gidip arşivden aslının aynıdır kaşeli bir nüsha almayı deneyebilirsin. Şansın varsa bulurlar hastanede raporu...

Özürlü Kimlik Kartı hiç bir işe yaramaz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    blackman34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tesekkürler.......