Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    memphis Avatarı

Son Giriş
    09.02-2010
    Saat
    09:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Arkadaşlar,

3 ay önce işyeri vergi indirimi için beni hastane gönderdi. Bende heyete girdim ve %40'lık rapor verdiler ancak raporun bir kopyasını bana verdiler bir kopyasınıda maliyeye gönderdiler. 3 ay geçmesine rağmen maliyeden bana ne bir bilgi geldi nede işyerine birşey geldi. Bunun sonucunu nasıl öğrenebilirim.

Üye
    songulsevinc Avatarı

Gerçek Adı
    SONGÜL
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

İş yerinize zarf içerisinde bir bildirge gelecek başka şekilde öğrenebileceğinizi sanmıyorum.

Zaten baya da bir zaman geçmiş yakın bir zamanda gelir diye düşünüyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Defterdarlığa gidip sorabilirsiniz aslında, ama zaten işyerinize geleceği için zahmete değmez bence. Ve bence de bir iki hafta içinde gelecektir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    memphis Avatarı

Son Giriş
    09.02-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nasıl yani %40 vergi indirim raporu var ve erken emekli olmaya hak kazanamadı mı.? Bu nasıl olur?

benim de %40 vergi indirim belgem var. şimdi ben bu durumda toplamda 18 yıl sonra emekli olamayacak mıyım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

%40 raporun olmasıyla vergi indirim hakkı elde etmek iki ayrı konudur. Vergi indirim başvurunuz olumlu sonuçlanırsa hiç bir sorun yaşamazsınız emeklilik için.
    Maliye hastanenin verdiği rapor oranını düşürürse, o zaman Maliye'ye itiraz edersiniz: http://www.engelliler.biz/forum/cali...tml#post188025
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    memphis Avatarı

Son Giriş
    09.02-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    5 ay önce erken emeklilik için işyeri beni hastane gönderdi.

gittim heyete girdim ve heyette raporlarımı sultanahmetteki vergi dairesine gönderi. ve bu vergi daireside galiba ankradaki maliyey gönderiyor.

Komedide buradan sonra başlıyor. maliye bakanlığındaki su katılmamış öküzler 3 kere farklı tarihlerde eksik belge var diye vergi dairesine gönderiyor vergi daireside beni farklı tarihlerde arayıp şu eksik bu eskik diyor. Şimdi insan bu öküzlerin aklından şüphe edilmez mi? su katılmamış damızlık öküzler rapora bak ve eksikleri bir çırpıda söylesene.

Ben böyle memletin taaaaaa