Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    faruk15 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2009
    Saat
    23:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    % 69 rapor aldım ve defterdarık kanalı ile 17/07/2009 tarihinde Ankaraya gönderilmek üzere postaya verildi
    45 gün gecmesine ramen defterdarlıga henüz bir cevap gelmedi
    ortalama ne kadar sürede cevap gelebir

teşekkürler

Üye
    Ayşe Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe
    Son Giriş
    29.06-2011
    Saat
    11:53
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ankaraya gönderilen evrağın protokol ve tarih numarasını öğrenmeye çalışın (telle ) ona göre yardımcı olmaya çalışalım bazen 3 ay sürenler var

Üye
    senveben Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    15:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İlk raporum postada geçen süre dahil 1 ay içinde sonuçlandı ve geldi. İkinci raporumu 1,5 ay sonunda gönderecek kurumu aramam sonucu hala Ankara ya göndermediklerini söylediler. Tekrar 1 ay sonra Ankara ile telefonla görüşmem sonucu raporların en fazla 2 hafta içinde sonuçlanıp postaya verildiğini ve benim evrağında 1 hafta önce postalandığını söylediler. Tekrar ilgili kurumu aradığımda onlarda arayıp buldular ve geldiğini söylediler. Kısacası Ankara dan ellerine geçtiten sonra 2-3 hafta içinde sonuçlandırıp postaya veriyolar. Ama Maliye özelliklede SGK bu evrakları bekletiyor. Tabi haklı olarak oradaki çalışan memurların iş yoğunluğu fazla

Üye
    faruk15 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2009
    Saat
    23:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben maliyede calışıyorum rapor babama ait raporları ankaraya yazısını yazan arkadaşım en son 28/07/2009 tarihinde aradıgım zaman raporun henüz gelmedigini söyledi raporun üst yazısının tarihini ve sayısını yarın ögrenirm rapor babama ait babamın ismi Kazım ALTUN

ayşe _ naz yarı ben size raporun tarih ve sayısını protokol numarasısnı bildirrim ilginize cok teşekkür ederim

senveben kardeş ankaranın telefonu varsa alablirmiym teşekkürler

Üye
    ferhat_gebze Avatarı

Son Giriş
    30.08-2009
    Saat
    17:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende %57 yolladım 2 ay 10 gün sonra işyerime geldi yani biraz sabredcen 3 ay sonrea gelenlerde var arkadaş