Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hercai_ugur Avatarı

Son Giriş
    16.08-2016
    Saat
    02:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul & aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    3 yıldır özel bir hastanede calışıyorum vergi indirimimi almadım.bu raporu aldıgım tarıhten sonramı engelli olarakmı emekliliği sayıcam yoksa işe başladığım tarıhten ıtıbarenmi

Yasaklı Üye
    Makri Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    01:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Daha yeni çalışmaya başlamışsın. Vergi indirimi almaya çalış. Hem çalışmanda hem de emekliliğinde katkısı olacaktır.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:49
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Emeklilik için istediğinb zaman alırsın ve elbette emeklilik için ilk işe başladığın gün baz alınacaktır.Ama bir an önce almaya çalış,hem maaşına az da olsa etkisi olur hem de önünü görürsün.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Emeklilik hesabında sakat statüsünde çalışıyor olmanın ya da vergi indirim hakkı elde ediyor olmanın bir önemi yok. Hangi statüde çalışırsan çalış yatırdığın tüm primler ve günler geçerlidir.
    Emeklilikten önce vergi indirim hakkı elde etmiş olman yeterli.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hercai_ugur Avatarı

Son Giriş
    16.08-2016
    Saat
    02:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul & aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nden almadım bu zamana kadar onuda söylemek istedim.bu memlekette prosedur cok agır işliyo işe girerken bir rapor veriyoruz zaten.tekrar raporun manası ne ehliyet almak için ayrı bir rapor arac almak için başka bir rapor herşey için rapor içten içe duzene isyan aslında

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:49
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşım aslında çok haklısın ama düzene isyanın faydası var mı bizler için?
    Fare dağa küsmüş misali bizim çığlıklarımız düzen için.
    Faydası olmayacak isyan yerine düzene inat tüm haklarım ız için sonuna kadar mücadele edeceğiz.

Üye
    44mustafa44_ Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim anlaadıım ben özürlü raporunu haziranın 16 sında aldım arka sayfasında 2022 masşı için sakatlık aylığı için ve özürlü olarak işe girmek için değerlendi evet diğerleri için hayır yazıyor bu sizinraporlarda böle değilmi bu rapor şekli yenimi yapılmaya başladı eski raporlarda böle bi sistem yokmu yeni almamın avantajı oldu galiba çünkü sitede sorduğumda vergi indirimi için tekrar rapor almaya ihtiyacımın olmadığı söylendi