TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    alparslanap Avatarı

Son Giriş
    24.01-2020
    Saat
    08:28
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    40

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar

vergi indirimine başvurdum Kadın ısrarla rapor eski almam dedi, genel evraktan verdim anayasal hakkımı ihlal ediyorsunuz alacaksınız yazılı cevap vereceksiniz dedim avukat ve noter çağırırım dedim korktular aldılar süreçten haberdar ederim.

hakkınızı yedirmeyin eski raporlar geçerlidir...[IMG]00YXR8 - 2004 yılına ait raporumla vergi indirimine başvurumu kabul etmek istemediler!?[/IMG]

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:40
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    88
    Verilen Beğeniler
    0

Bu cok merak konusu normalde ankara vergi dairesine bana öyle demişti en son 1sene önce en son 2013tarihli raporlar demişti bence memur ya cok iyi biliyor yada işi yokuşa sürüyor bekleyip göreceğiz bu konu bir cok arkadaşımıza yararlı olur umarım

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    0

Hocam siz ne yaparsanız yapın Ankara kabul etmesi önemli ben de geçen sene 2004 yılındaki raporumla başvuru yaptım kabul edilmedi sonra tekrar hastaneye sevk yazısı geldi bende araç raporum vardı 2012 tarihli onu kabul ettiler. Sizin raporunuz kaç yılına ait.

Sadece sizinle tartışmamak için almıştır yoksa tehdit de etseniz rapor Ankara daki kurula gidiyor kesin kararı ora verecek.

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:40
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    88
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yok ben aldım sorun yok 2016tarihli rapordur vergi indirimi aldım bi ara meraktan sordum vergi dairesine o zaman bilgi aldım biliyorsunuz 2019şubatta yönetmelik degişti artık hangi tarihe göre puanlama veriliyor belirsiz ama hastalığınız 2019şubatta puanı değiştiyse muhtemelen en son yönetmelik puanına bakıyorlar işte o zaman sıkıntı olur