TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    berkan996 Avatarı

Gerçek Adı
    Berkan
    Son Giriş
    15.10-2019
    Saat
    10:55
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese iyi günler dilerim benim %47 engelli raporum var %32 gorme kaybi %25 yaygin anksiyete bozukluğu tedaviyle kismen düzelen raporu ilk iki sene sureli aldim 3.sene suresiz verdiler egitim arastirma Hastanesinden simdi ben bu raporu vergi indirimi icin gonderecektim ama orani dusururler diye korktum yollamadim bazi tabidiklarim raporu hakem hastanesinden aldığım icin sorun olmayacagini soylediler ama benim asil sikintim diyelimki ben bu raporu gonderdim engelli raporu dusurduler ozaman is yerimde skinti yasarmiyim tekrar rapor cikartmak gerekirmi beni bu konuda bilgilendirirseniz cok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.477
    Verilen Beğeniler
    2.894

@berkan996

Vergi indirimi alıp almamakla engelli statüsünde çalışmak birbirinden farklı iki konudur. Engelli raporuyla çalışabilir ve/fakat vergi indirimi almayabilirsiniz. Yani alacağınız olası düşük oranlı raporu işyerinize vermek zorunda değilsiniz; işyeri de bu raporu işleme koymak zorunda değil.

Üye
    berkan996 Avatarı

Gerçek Adı
    Berkan
    Son Giriş
    15.10-2019
    Saat
    10:55
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok teşekkür ederim hocam