TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    17.10-2019
    Saat
    20:37
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    39

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar benden sıze tavsıye sakın pesını bırakmayın 2 yıl da olsa % 40 raporum da olsa ben sonuca vardım %45 olarak onaylandı raporum cok sukur

https://i.imgyukle.com/2019/10/03/Eoblk8.png

sımdı ogrenmek ıstedıgım bılgıler var

1. gerıye donuk vergı ındırımımı buyuk mukellefler den mı talep edıcem calıstıgım yerden mı

2.bu yazı ıs yerıme geldı ama ıs yerım bana bunu buyuk mukelleflere yazmıslar sen bunu oray goturuceksın onlar yazıp bıze gonderıcek dedıler

3. raporum sureklı ıdı vergı ındırımı yazım da bır sure soz konusu degıldır bu suresız oldugun anlamına mı gelıyor

cevaplarınızı beklıyorum ...

Üye
    Netbey Avatarı

Gerçek Adı
    Netbey
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    14

İşyerinize gelen yazıda başvuru tarihi itibariyle ödenmesi istenmiş. işyeriniz toplam haketmiş olduğunuz sizin aylık gelirlerinizden indirilecek gelir vergisi matrahları için Vergi İade detay bordrosu düzenlemeli. çıkan sonuç toplam iade matrahını bitene kadar her ay bordronuzda göstererek vergi iadenizi ödemeli.

Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    17.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    39

@Netbey

pekı benım he yapmam l azım surecı nasıl baslatıcam yarın eskı bordrolarımı cıkırıcam o tarıhden ıtıbaren pazaretsı buyuk mukelleflere gıdıp kosturucam ekstra bılmem gereken bır bılgı varmı

Üye
    Hüseyin İlik Avatarı

Gerçek Adı
    Av.Hüseyin ilik/OF
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    2

Bu yazı işvereninize tebliğ edildiyse vergi dairesinden tekrar bir yazı almanıza gerek yok. Bu yazı ile indirimlerinizi uygulamaya başlayacak. işvereniniz onay tarihine kadar olan geriye dönük indirimlerinizi vermek konusunda yan çizerse önceki bordrolarınızla vergi dairesine başvurarak doğrudan size ödenmesini isteyebilirsiniz.

Ayıca rapor tarihiniz ve işe giriş tarihiniz başvuru tarihinizden önceki bir tarih ise rapor veya işe giriş tarihine kadar (hangisi yeni tarihli ise) geçmişe dönük indirimlerinizi de vergi mahkemesi yoluyla alabilirsiniz.

Vergi dairesinden geçmişe dönük indirimlerinizi talep ederken, tecil faizi oranında hesaplanacak faizi de isteyebilirsiniz (vergi usul kanunu md.112).

Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    17.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    39

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Hüseyin İlik
    cok tesekkur ederım degerlı bılgılerınız ıcın

banka da calısıyorum ben yan cızıceklerını sanmıyorum yazı calıstıgım yerın ınsan kaynaklarına gelmıs dı ama bana dedıklerı bu bankaya ozel gelmedı sen ordan yonlendırteceksn dedıler en ıyı ben buyuk mukelleflere gıdıyım onay tarıhnden bu tarıhe kadar olan bordrolarım la ordan net bılgıyı alırım muhtemelen