TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:29
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    346
    Verilen Beğeniler
    174

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @jack72..hayır maalesef yüzde 40 ın altı raporlarda emekli olamassınız..

Üye
    SelimSARITAŞ Avatarı

Son Giriş
    15.10-2019
    Saat
    09:29
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@deathless

Merhaba engelli sağlık raporunda engel durumunda sınıflanmayan hastalıklar ne demek .bilgi paylaşırsanız memnun olurum teşekkürler

Sevgili arkadaşlar sıflanmayan ne anlama geliyor

0657e4952542d21b9f21ce5e3f761afe - 2 yıl süreli raporu Maliye'ye verince vergi indirimi de süreli mi olur?

Üye
    jack72 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

VERGİ İNDİRİMİNDEN EMEKLİLİK İŞLEMİ YAPILMIYOR MU 40 IN ALTINDAKİ RAPORLA ?? VERGİ İNDİRİM BELGEM SÜRESİZ SADECE BU YETERLİ OLMUYOR MU EMEKLİ OLMAK İÇİN?? @deathless

Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    346
    Verilen Beğeniler
    174

@jack72..zaten vergi indiriminiz varsa buna istinaden de yüzde 40 raporunuz var demektir normalde...bu durumda sonradan yüzde 40 altında rapor alırsanız evet olamassınız onaylanmaz emekliliğiniz...bu yüzden diyorum ya ben size emekli olana kadar yüzde 40 üzeri raporlar almaya bakın diye..

Üye
    jack72 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba,

40 ın altında rapor bile alınsa ssk sadece vergi indirim belgen süreli mi süresiz mi diye bakar.Vergi indirim belgesi süresiz olduğu için emekli olurken ssk tekrar rapor istemiyor.Ve vergi indirim belgen süresiz olduğu için raporun 40 ın altında bile olsa gene emekli eder.Ama ssk ilerde 40 ın altında rapor olduğu için bir ihtimal belki kontrol muayenesine çağırabilir.Emekli için istenen tek şey vergi indirim belgesidir. @deathless

Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    346
    Verilen Beğeniler
    174

@jack72..hocam dediğinizi benmi yanlış anlıyorum??...benim şu an raporum 2 senelik vergi indirimim süresiz erken emekliyim,kontrole çağırdılar diyelim beni yüzde 40 ın altında aldım ama vergi indirimim süresiz diye emekliliğim iptal olmayıp devam mı ediyor??

Üye
    jack72 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim demek istediğim vergi indirim belgesi süresiz diyelim 40 ın altında rapor aldınız emeklilik başvurusu yapıyorsunuz ssk ya ssk 40 ın altındaki rapora bakıp işlem yapmıyor.SSK vergi indirim belgesi süresiz mi diye bakıyor süresiz ise emeklilik sürekli olur.

ama emekli olduktan sonra 40 ın altındaki rapor aldınız diyelim ssk kontrole çağırabilir.ama kesin çağıracak diye bir şey yok.

diyelim ssk kontrole çağırdı 40 ın altında rapor alırsanız emeklilik işlemleri durdurulur ama tekrar 40 ve üstü rapor almak gerek .

sizin dediğiniz kontrol sonrası 40 ın altında rapor alınırsa diye söylediniz.Ben ise emeklilik başvurusunda 40 ın altında rapor bile olsa süresiz vergi indirim belgesi varsa ssk süresiz emekli eder . BU KONUDA HEM FİKİR MİSİNİZ BENİMLE BÜLENT BEY ?? @deathless

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12