Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    CİVAN Avatarı

Son Giriş
    09.07-2010
    Saat
    10:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul/
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar lütfen kesin bildigimiz konularda yorumlarımızı yapalım, tahmini yorumlarda uzak kalalım, çünkü arkadaşları yanlış yönlerdimiş oluruz,ankaranın verdigi derece esas alınır herzaman,

Üye
    Ümit Kurtuluş Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bosna
    Alınan Beğeniler
    66
    Verilen Beğeniler
    2

YorumLarınız için Teşekür Ederim ArkadaşLar
    GerekLi oLan biLgiyi Edindim

Üye
    Hasan DURMUŞ Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    31.01-2015
    Saat
    01:20
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

heyete giren % de 43 lük rapor % 38 cıkmaz olsa olsa daktilo hatası olur, olaya birde bu yönden bakmak gerekir.
    bülent arkadaşında dediği gibi ankaradan gelen vergi vergi muafiyet raporu kesindir emeklilikte tekrar muhafiyet raporu istenmez.

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

konuya açıklık getirme hususunda;SAKATLIK İNDİRİMİNDEN YARARLANACAK HİZMET ERBABININ SAKATLIK DERECELERİNİN TESBİT ŞEKLİ İLE UYGULANMASI HAKKINDA YÖNETMELİKTE;
    Madde 3 - (Değişik: 15/6/1981 - 8/3179 K.)
    Birinci Derece Sakatlık: Çalışma gücünün % 80'inden fazlasını (% 80 dahil) kaybetmiş bulunan hizmet erbabı birinci derecede sakat sayılır.

İkinci Derece Sakatlık: Çalışma gücünün % 60'ından fazlasını (% 60 dahil % 80'e kadar) kaybetmiş bulunan hizmet erbabı ikinci derecede sakat sayılır.

Üçüncü Derece Sakatlık: Çalışma gücünün % 40'ından fazlasını (% 40 dahil % 60'a kadar) kaybetmiş bulunan hizmet erbabı üçüncü derecede sakat sayılır.
    %40'ın altında olan ve sakatlık derecesi sayılmayan bir derece nasıl Ankara vergi dairesine gidebiliyor.%40'ın altında olan raporları vergi daireleri bile Ankaraya göndermiyor.

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    peki arkadaşlar ben 2006 yılında 2 ci defa vergi indirimine ankara numune hastanesine sevk alp gitmiştim tek hastalı göstermiştim o zaman defterdarlık tan gelen yazıda %34 dünü kaybettigi anlaşılmıştır diyordu peki ramanın yukarda belitmiş tabloya göre benim hastaneden verilen %40 altında olmuyordur işallah egerkin %40 veya yukarıda bi oran varsa ben bu raporun aslını bir dilekçeyle ala bilirim

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12