Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cakabo Avatarı

Son Giriş
    10.06-2016
    Saat
    18:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm ıyı akşamlar bülentbey

yuzde 62 raporumu istanbul vergı dairesıne muracat ettım
    ankaraya yolandı eksık evrak dıye gerı geldı ortopeti bulguların tam yasılması ıcın
    bugun gıttım doktorla görüşdüm ne isdedılerse fılım valan doktorun bana yasdığı SOL KALÇADA 2 KOKSARTOZ. HASTANIN HER IKI DIZ ARTROZU MEVCUT. SOL DİZ FLEXİYONU 90 DERECE.EXTANSİYON DERECE SAĞ DİZ FLEKSİYONU 100 DERECE EXTANSİYON 0 DERECE SAĞ ALT EXTREMİT 4 CM KISALIK NEDEMEK OLUYOR

ANLAMADIN YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİN öncekıler kulak yüzde 5 sırtım yüzde 20 fizık 10 ortopedi 50 toplam 62 öncekınde ayak kısalığımı unutmuşdum söylemeyı şimdi onu da ekledım onaylanırmı acaba

ayrıca fılımlerımıde yoladım ankara fılımlerımıde istemişdi cok koşdurdum RABIM EMEKLERIMIZI BOŞA CIKARMAZ İNŞALLAH onaylanır bu tefa

sırtım ıcın 20 fizik 10 kulak 5 bunları istemedıler ortopetıyı istemişler sağ ayak kızalığınıda ekledım onaylanırmı

oturanboğa cevabınızı bekliyorum yardimci olursaniz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @cakabo

Fazladan ayak ile ilgili değerlendirme eklendiğine göre, bence onaylanacaktır...