Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    HSAHIN Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN ŞAHİN
    Son Giriş
    20.05-2016
    Saat
    16:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,
    2006 Yılında %40 rapor verildi ve vergi indirimine başvurdum 6 ay sonra ankaradan yazı geldi vergi indiriminden yararlanabilirsiniz diye. 2008 Yılında iş değiştirdim yeni iş yeri aynı belge yeterli dedi bir daha başvurmanıza gerek yok dedi. 2011 yılında tekrar iş değiştirdim iş yeri tekrar almana gerek yok dedi. Bu yıl vergi indirimini yenilemen gerekiyor dediler evrakları hazırladık aynı iş yerinden 3 kişi için bir arkadaş başvuru yaptı. Vergi dairesini aradığımda her iş değiştirmende alman gerekiyor geriye dönük alınamıyor dedi. Bu saçma değil mi zaten 4-5 ayda ancak dönüş yapıyorlar sürekli başvuru yapmaya ne gerek var anlamadım. Burada amaç ne aydınlatabilirmisiniz.
    Tşkler

Üye
    unsal.esen Avatarı

Son Giriş
    20.09-2017
    Saat
    09:09
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

2008 ve 2011 yıllarında çalıştığınız iş yerlerinde maaş bordronuzda vergi indirimleri bulunuyor muydu?!

Üye
    mehmet-41 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    45
    Verilen Beğeniler
    7

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @HSAHIN

vergi indirimi bir kez alınır süresiz ise omurboyu gecerlidir yeni isyerine vergi indirimi belgesinin fotokopisini vermeniz yeterliydi yada isyerinin kayıtlı oldugu vergi dairesinden yazı alark isyerine verebilirsiniz yeniden vergi indirimi almak diye bir sey yok