TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 55 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ertugrul Aydın Avatarı

Gerçek Adı
    ERTUĞRUL AYDIN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:42
    Yaşadığı Yer
    iSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim rapor epilepsiden eksik evrakları tamamladım sağlık kurulu tamamlayıp gönderdim kan tahlilleri eeg ve nöbet sayısı ve ilaç raporları
    2 gün önce postalandı cevap ne zaman gelir

Üye
    Ertugrul Aydın Avatarı

Gerçek Adı
    ERTUĞRUL AYDIN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    iSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

08.03.2019 Rapor bakanlığa gönderildi cevap bekleniyor
    18.01.2019 Hastaneden rapor bekleniyor
    17.01.2019 Raporunuz eksik bulundu tekrar Başkanlığımıza müracat etmeniz gerekiyor
    17.01.2019 Raporunuz eksik bulundu tekrar Başkanlığımıza müracat etmeniz gerekiyor
    27.09.2018 Rapor bakanlığa gönderildi cevap bekleniyor

ne zaman gelir haziran oldu halen 2 ay var diyorlar

Üye
    ALEXSANDERS Avatarı

Gerçek Adı
    ALİİHSAN
    Son Giriş
    27.09-2020
    Saat
    19:51
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    10

@Ertugrul Aydın

Dün aradım ankara yı şubat ayına başlamışlar bugün yarın cevap gelir

Üye
    Ertugrul Aydın Avatarı

Gerçek Adı
    ERTUĞRUL AYDIN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    iSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

8 ağustos cevap geldi 6 ay kontrol şartı yeniden değerlendirilme istendi 6/03/2020 yeniden heyete girdim %40 olan epilepsi raporum yeniden değerlendirme sonrası raporum %47 olarak onaylanmış e devlet üzerinden kontrol ettim onaylanmış şimdi ankara gitmesini bekliyoruz

Üye
    Emircan74 Avatarı

Son Giriş
    27.09-2020
    Saat
    19:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@OturanBoğa bey
    @Ufukalp bey

Selamlar vergi indirimi emeklilik için Devlet Hastanesinden aldığım rapor Vergi dairesi kanalıyla 15.10.2019 tarihinde Ankara Maliye Kuruluna ulaştı
    ve rapor oranı %100 ve "hic bir işte çalışamaz" ibaresi bulunmakta bende işten ayrıldım sonucu bekliyorum bir kaç gün sonra 6 ay olacak
    Sormak istedigim eksik evrak denilip benden ekstra tahlil istenirse şuan calişmadığımdan dolayı bir sorun çıkarırlar mı mesela vergi dairesi sen şuan calışmıyorsun seni tekrar hastaneye eksik evrak icin gönderemeyiz diyip başvurun geçersiz diyebilir mi nasıl bir yol izlemeliyim.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    10.09-2020
    Saat
    16:13
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1.182
    Verilen Beğeniler
    542

@Emircan74
    Hayır öyle bir sorun olmaz. Önemli olan başvuru esnasında sigortalı çalışan olmanız. Eksik evrak tamamlama yeni başvuru olarak değerlendirilmez.

Üye
    Emircan74 Avatarı

Son Giriş
    27.09-2020
    Saat
    19:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@Ufukalp bey teşekkür ederim.

Üye
    cengav Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    13.09-2020
    Saat
    21:20
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

@OturanBoğa bey
    @Ufukalp bey selamlar,

ben 06.12.2019 tarihinde % 35 ağır osas,%30 işitme baltazar %55 raporumu maliyeye gönderdim.04.09.2020 tarihinde ankarayı aradım bana eksik evraktan geri döndüğünü söylediler.PSG evrağını istediler.PSG (ilk yatış) cpap (2.yatış) bipap s(3.yatış ) bipap st (4.yatış) raporlarım elimde mevcut.Bunlarım hepsini bağlı bulunduğum vergi dairesine vermem yeterli midir?ne yazık ki bu belgeleri ilk dosyaya beklememiştim .Bu arada halen özel bir şirkette çalışıyorum.ne yapmam gerektiği konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz.
    saygılar.

Üye
    atilla3500 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    0

@cengav
    Merhaba e tebligat olarak bir yazı gelecek ve vergi dairesinden bir sevk yazısı almanız gerek. Uyku psg raporu için heyet raporu aldığınız hastane sağlık kuruluna gidecekseniz. Uyku sonuçları bu hastaneden ise kurul bölümden sonuçları isteyecektir. Eğer bu hastaneden değilse elinizdeki psg sonuçlarının bir kopyasını sağlık kuruluna bırakın. Sağlık kurulu vergi dairesine resmi yazı ile gönderecek. Vergi dairesi de gib e gönderecek. Sanırım tekrar uzun sürecek bu durum. Tekrar sıraya baştan sokuyorlar.

Üye
    cengav Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    13.09-2020
    Saat
    21:20
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

merhaba @atilla3500

bir başkası da işyerinden çalıştığına dair belge ve eksik olan elimdeki psg raporunu bağlı bulunduğun vergi dairesine vermenin yeterli olduğunu belirtti.vergi daireside bunu sistemde tarayıcısından gib e gönderiyormuş işlemler tekrar baştan başlıyormuş dediğin gibi .hafta içinde bağlı olduğum vergi dairesi ile görüşeceğim bakalım.

Üye
    atilla3500 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    0

En kısa sürede vergi dairesine uğra onlar yönlendirecek seni

Üye
    Agop45 Avatarı

Son Giriş
    22.09-2020
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Eksik evrak ne oluyor arkadasim uyku apnesinden girdi psg falanda gondermedi sadece heyet raporu gitti..hersey e raporda görunuyo eksik evrak falan gelmedi maliyeye sordum bu durumu bende gondercem belli olmuyo bazen istiyolar diyor hersey sistemde zaten siz psg yi ozeldemi yaptirdiniz..

Üye
    atilla3500 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    0

@Agop45
    Psg ölçümü eğitim araştırma hastanesinde yaptırsanda birçoğunda ilk yatış testi sevkli olup hastane tarafından veya kişisel başvuruda vergi dairesince gib e gönderimemiş ise sağlık kurulu raporunda yeterli açıklama olsa bile Ankara'daki merkez Sağlık kurulu görmeyince büyük çoğunluğu eksik evrak olarak geri dönüyor. Ve evrak açıklamasında psg isteniyor.
    Ben sana kendimdem örnek vereyim. Kişisel başvuru ile vergi dairesine başvurdum. Uyku apnesi de hastalıkların arasında. Psg raporunu vergi dairesine teslim ettim. Vergi dairesi tüm evrakları mı interaktif vergi dairesi sistemine yükledi. Gib sitesinde uyku psg si bile görünüyordu. 5,5 ay sonra eviste bir gün eksik evrak tan onaylanmadı, vergi dairesine başvurun diye ibare çıktı. Vergi dairesinde gittiğimde psg raporu isteniyor dediler. Cimer, maliye ve vergi dairesine itiraz ettim, ellerinde olmasına rağmen psg istediler diye. 1 hafta sonra başvurumu onayladılar.
    Yani ellerindeki psg ye bunu yapanlar, olmayana neler yapar.

Üye
    Agop45 Avatarı

Son Giriş
    22.09-2020
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ben bugun maliyeye sordum heyet raporundan baska hicbir cikti istemiyor saglik kurulu harici hicbirsey istemiyor..hatta hastaneye sordum biz sadece maliyeye heyet raporunu veriyoruz dediler..arkadasim uyku apnesinden rapor aldi oda ayni sekilde yolladi hic problem olmadi yalniz soyle bi nokta var rapor aldiginiz hastanenin bölgede hakem hastane olmasida önemli..

Ayrica butun raporlar psg e imzali sistemde ulasmasa haklisin ben yarin heyet raporumu maliyeye teslim ediyorum sonucunu burdan paylasicam..arkadasimda ayni uyku apnesinden raporu vardi oda sadece heyet raporunu verdi ek bisey yok onaylandi bakalim benimki ne olucak burdan yazicam..

Üye
    İlhan43 Avatarı

Son Giriş
    16.09-2020
    Saat
    19:41
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yüzde 40 engelli raporu olan öğretmen vergi indirimine başvurursa, vergi indirimi başvurusu kabul görmediği takdirde raporundan doğan haklarını kaybeder mi? Diyelim ki tekrar heyete girmesi istendi, heyete girmese ne olur? Yani en azından elimizdeki rapordan olur muyuz?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon