Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Goksel1981 Avatarı

Son Giriş
    29.07-2016
    Saat
    21:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benimde basima geldi eksik evrak yuzunden geri geldi tamamlatip gonderdim orani %43 ten %30 a dusurmusler simdi nereye itiraz etmem lazim bu konuda bilgisi olan varmi arkadaslar

Üye
    ibrahim kaya Avatarı

Son Giriş
    10.12-2016
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba, vergi indirimi için basvurdum. Banada %20 astım için sft testi sonucu , %30 ürtiker için neye istinaden oran verildiğine dair tekrar hastaneye gitmemi eksik evrakları göndermemi istemişler. Yaklaşık iki ay önce geldi maliyeden yazı. Ancak , benim asıl amacim vergi indirimi değil ekpss ile pttden öğretmenliğe geçebilmek. Bu nedenle ve birde %44 oranım düşer diye korktuğumdan hastaneye iki aydir gitmedim. Ama bugün ekpssye basvurdum. yarin hastaneye gidip dr ile görüşmeyi düşünüyorum. Aradan iki ay geçti. Hastaneye hic gitmezsem ne olur acaba? Ne yapacağımi bilmiyorum. Zaten heyetle kaç gün uğrastık. Kafam cok karışık ne olur bilgisi olan varsa yardım etsin. Teşekkürler. ..

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @cccemmm
    Yorumların çoğunda yazan yok tekrar heyet, yok düşürüyorlar vs gibi şeyleri görmezden gelin en başta.
    Yukarıda @saysaffet arkadaş mantıklı ve doğru cevabı yazmış, gidin ve eksik tetkik ne ise sadece onu yaptırın hastane gönderir o kadar.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12