Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    lider77 Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    11.09-2017
    Saat
    11:47
    Yaşadığı Yer
    Yalova
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamlar, Benim Sağ gözüm yok yerinde protez var Sol gözümdede hafif problem var %43 sürekli raporu verildi vergi indirimi için başvurdum rapor %27 oldu bu durumu nasıl düzelte bilirim konu hakkında yardım bekliyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    956
    Verilen Beğeniler
    1.251

@lider77

Erdem, oranı Maliye düşürdü sanırım? Öyleyse, şöyle bir dilekçe yaz senin başvurunu reddeden kuruma:

Usulüne uygun olarak yetkili xxx hastanesinden alınmış %XX oranında işgücü kaybımın bulunduğunu gösteren raporum Kurum sağlık kurulu tarafından %XX'e düşürüldü ve sakatlık indiriminden yararlanamayacağım tarafıma bildirildi (xx tarih ve sayılı yazınız).
    Oysa sağlık kurulu raporumda da görüleceği üzere bir gözümün protez olması ve diğer gözümde görme kaybı bulunması %40'ın üzerinde rapor verilmesini gerektirmektedir.

İş bu nedenle konuyu düzenleyen yönetmeliğin İtiraz'ı düzenleyen maddesi gereğince bu işlemin yeniden değerlendirilmesini ve %XX raporumun onaylanarak X. dereceden sakatlık indirimi hakkımın tanınmasını arz ve talep ederim.

Üye
    lider77 Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    11.09-2017
    Saat
    11:47
    Yaşadığı Yer
    Yalova
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

Abi raporumun Ankara'ya gittiğini ve orasının düşürmüş olduğunu söylediler bana

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu ne saçmalık yaaaa maliyenin verilmiş olan rapor oranını düşürmekte nedir masustan yapıyorlar millet vergi muafiyetinden erken emekli olamasın diye

BÜLENT BEYİN YAZDIĞI BİR DİLEKÇE YAZ VE GÖNDER BENCE