Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    afatsum05 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    23:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben %52 rapor aldım ankaraya gönderdik ama yeniden test sonuçlarını görmek istemişler sıkıtı yok gönderdik kafama takılan raporu düşürme yetkisi varmı ali tezelin yazısına göre yok bir bilginiz varmı

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Sanırım vergi indirimi için başvurdunuz.
    Maliye merkez sağlık kurulu rapordaki veriler eşliğinde raporu yeniden değerlendirmeye tabi tutar, sizden eksik ya da hatalı gördükleri bir tetkiki tekrar istemeleri düşürüleceği anlamına gelmez. Ancak Ali Tezel'in her dediğine de bakmayın bal gibi de düşürüyorlar.
    Raporunuzda engel oranı cetveline aykırı bir durum tesbit ederlerse bunu düzeltmek için düşürür ya da çıkarabilirler. İlla düşüremez diyenin tek yapabileceği yargı yoluna gitmektir.

Üye
    afatsum05 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    23:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hım anladım evet vergi indirimi değilde daha çok emekli olabilmek için başvurdum ileri derece astım ve tansiyon hastasıyım çalıştığım ortam bana iyi gelmiyor ama ne yaparsınızki mesleğim gereği çalışmak zorundayım evet ali tezel de onu söylüyor zaten 30 gün içinde mahkemeye başvurulması gerekiyormuş bende eksik gördükleri sanırım üfleme testi okunkümuyormuş birde bana hiç kangazı testi yapmamışlardı birde onu istemişler kangazı negatif çıktı inşlalah hakkımızda hayırlısı olurda kurtulurum şu tozlu işlerde çalışmaktan ilginiz için tşk ederim sağolun