Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    erdinç koç Avatarı

Gerçek Adı
    erdinç koç
    Son Giriş
    13.01-2016
    Saat
    09:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hocam merhabalar ben 2010 yılı eylül ayında yüzde aynı yılın şubat ayında aldığım yüzde 40 lık heyet raporuyla engelli kamu personeli olarak kamuya atandım.
    kamu personelinin vergi indirimine müracaat etmesine gerek yokmuş fakat engelli indirimine müracaat ettim raporum 40 dan 15 e düşürüldü maliye bakanliği gelir idaresi başkanliğindan gelen cevap aynen şöyle:
    "Tokat devlet hastanesi tarafindan düzenlenen 01/10/2013 tarihli ve 4902 sayili s.k. Raporu merk.sağl.kurulunca incelenmiş yüzde 15/ e karar verilmiştir."

Yani raporu hastane verip ankaraya göndermiş geçerliliği 1 yil / hocam eski raporumda sürekli ibaresi var kronik rahatsızlık.

şimdi sizce ne yapayım vergi indirimsiz normal rapor almak için müracaat mı edeyim sizce

diğer haklarım kayboldumu raporumu geri alabilirmiyim veye yüzde 40 rapor için kişisel müracaat mı yapayım.

Forum Moderatörü
    BuTcHeR Avatarı

Gerçek Adı
    Eyüp
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    63
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @erdinç koç

%40 rapor alı atanmışsınız,vergi indirimine gönderdiğinizde %15 olarak geri gelmiş.
    Bu durumda sadece vergi indirimi indiriminden faydalanamazsınız,diğer haklarınız baki kalır.