Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ziyaretçi77 Avatarı

Gerçek Adı
    İhsan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İST.
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Türmob'un 2013/2 sayılı genelgesi ile Engellilere raporla belgelenmek suretiyle engelleri oranında indirim yapılmaktadır. (dosya, sınav, staj, ruhsat, kimlik, kaşe, vb.)

SMMM lik Stajına başvurmak için araştırma yaparken, TÜRMOB un Genelgesini buldum. Evraklarımı hazırlayıp İSMMMO na staj için dün başvuruya gittim. Sanırım daha önce bu şekilde başvuran olmamış. Sağ olsunlar, Müdür ve Danışma da ki hanımefendi çok yardımcı oldular. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. 1.110 TL lik staj başvuru ve sınav bedeli için engel oranım kadar (%93) indirim yapıldı. T.İş bankasına 1.110 TL yerine 78 TL başvuru bedeli ödeyip Staj dosyamı teslim ettim.

Staj yapabilmek için Temmuz ayı sonunda İşe girip Malullük aylığımı kestirdim. Vergi indirimi ile Erken emekliliğe başvurup SGDP ödeyerek çalışmaya başladım.

Staj yapan, yapmak isteyen ya da zaten meslek mensubu olan arkadaşların bilgisine.
    Konu Ziyaretçi77 tarafından değiştirilmiştir (15.08-2015 Saat 12:38 ).

Üye
    Danua. Avatarı

Son Giriş
    30.09-2017
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Staja giriş sınavı zor mu ?

Üye
    tanerbudak Avatarı

Gerçek Adı
    Taner Budak
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    13:49
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    530
    Verilen Beğeniler
    289

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    TÜRMOB tarafından yayınlanan 18.02.2015 tarih 1171 sayılı yazı ile oda aidatlarında da engelli oranında indirim yapılmaktadır.

http://www.samsunsmmmo.org.tr/upload...L%C4%B0(1).pdf