Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    c.dogdu Avatarı

Son Giriş
    04.11-2016
    Saat
    00:42
    Yaşadığı Yer
    karabuk
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yenı aldıgım %55 raporumla vergı ındırımı almak ıstıyorum. bulundugum yer ilçe onun için mal müdürlükleri bakıyor. ordakı gorevlı bızım sızı hastaneye sevk etmemız gerek kendı aldıgınız rapor istersek göndermeyebiliriz diyo böyle bir yetkisi varmı. sonuçta bende sahsi basvurumla aldım heyetten kabul etmek zorunda değilmi acil yardım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.256

Görevli memur yanlış biliyor. Gelirler idaresi başkanlığı'nın web sitesine giderse bunu ngörecektir:

SORU 8: Başka amaçlarla alınmış raporlar engellilik indiriminde de geçerli midir?
    Engellilik indiriminden yararlanmak için genel uygulama ilgilinin rapor almak üzere gerekli belgelerle ilgili müdürlüğe başvurması, ilgili müdürlükçe hastaneye sevk edilerek rapor aldırılması olmakla birlikte; vatandaşların mağdur edilmemesi için diğer kurumların sevki sonucu aldıkları raporlarla (rapor aslı veya noter onaylı) ve gerekli diğer belgelerle birlikte ilgili Müdürlüklere başvurabilmelerine imkan sağlanmaktadır. Bu uygulama ile kişiler yeniden rapor alma külfetinden kurtarılmaktadır.

Üye
    c.dogdu Avatarı

Son Giriş
    04.11-2016
    Saat
    00:42
    Yaşadığı Yer
    karabuk
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tesekkurler bilginiz icin bende kendisini bilgilendirecegim