Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kilitci Avatarı

Gerçek Adı
    Cemal
    Son Giriş
    08.01-2016
    Saat
    11:37
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    22,01,2009 tarihinde bir trafik kazası geçirdim ve sol kolumdan sakat kaldım
    o günden bu yana ne engelli kartı çıkartım nede haklarım nedir nasıl yararlanabilirim düşünmedim
    engellilerin vergi indiriminden faydalandığını duydum ve sizden bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum
    Kaza yaptığım tarıh 22,01,2009 engelli kartı aldığım tarih 07,04,2015 fakat 02,07,2009 tarihinde T.C SAĞLIK BAKANLIĞI İZMİR ATATÜRK EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ SAĞLIK KURULU RAPORUM mevcut http://i.hizliresim.com/07W75o.jpg

Bu arada sanayi sitesinde oto kilit tamirhanem var
    kazadan bu yada aktif çalışamıyorum doğal olarak sadece bir sigortalı işcim var bende elimden geldiğince birşeyler yağmaya çalışıyorum dükkanımın başında duruyorum yani

Sorum şu
    vergi dairesine birikmiş borcum vardı ve bunu yapılandırdım ödemeye çalışıyorum
    vergi indirimi denilen nedir bu borcumu düşürtebilirmiyim ve gelecekte çıkıcak vergilerden indirim olurmu.

Üye
    serkanuygun Avatarı

Son Giriş
    04.03-2017
    Saat
    02:27
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Vergi indirimi sizin anladığınız anlamda değil. Bu belgeyi alanlar eğer çalışıyor ve ssk günü dolmadı ise
    maaşlarından kesilen gelir vergisi daha az kesildiği için maaşlarına artı bir artış sağlıyor. Yada ssk gün sayısını
    doldurmuş ve şartları taşıyor ise erken emeklilik yada malülen emeklilik hakkı elde edebiliyor.

Alacağınız bu belgenin sizin vergi borcunuza bir artısı olmaz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sakatlık indirimi defterdarlığa başvuru yapıldığı tarih itibarıyla başlar. Maalesef bu başvuru tarihinden önceye dair bir vergi indirimi mümkün değil.